Verslui

Esame lyderiaujantis edutech partneris Lietuvoje, padedantis verslams atrasti naujus talentus, nuomoti patyrusius specialistus bei kelti esamų darbuotojų kvalifikaciją. 🤝

CodeAcademy verslui

 • 3000
  Naujų studentų akademijoje 2023
 • 112
  Kompanijos kėlusios kvalifikaciją CodeAcademy
 • 80%
  Studentų baigusių Pažengusių studijas įsidarbino

Živilė Brazė

Employer Brand Manager @Omnisend

Informacinės technologijos yra viena sparčiausiai besiplečiančių sričių, kurios tolesniam vystymui reikia vis daugiau patyrusių specialistų. CodeAcademy programavimo akademijos dėka rinkoje sutinkame vis daugiau IT profesionalų, kurie prisideda prie tolimesnės IT sektoriaus plėtros.

Edita Pulkauninkė

Director @SQUALIO Lietuva

Džiugu, kad galime bendradarbiauti su Code Academy ir prisidėti prie jų misijos – paruošti naujus informacinių technologijų profesionalus nuolat augančiai IT rinkai, puoselėti talentus ir edukuoti visuomenę apie karjerą IT sferoje. Smagu matyti, kad Jūsų misija sėkminga – ir linkiu ir toliau išlikti tokiais iniciatyviais, inovatyviais ir gyvenančiais IT.

Dovilė Bimbirytė

Human Resources Project Lead @HR Hint Online

Didžiuojamės tuo, kad esame vieni iš viešųjų duomenų rinkimo sprendimų lyderių pasaulyje, bet kaip ir daugelis IT įmonių Lietuvoje, susiduriame su iššūkiu rasti kompetentingus, ambicingus bei tinkamus talentus mūsų organizacijai. Labai džiaugiamės draugyste su CodeAcademy ir esame dėkingi jiems už pasirinktą misiją auginti puikius specialistus, kurie vėliau padeda Lietuvos verslams kelti paslaugų kokybę globaliu mastu

Vaida Kubickaitė

Data Extraction Team Lead @Infare

Smagu, kad CodeAcademy augina perspektyvių, drąsių, iššūkius mėgstančių žmonių bendruomenę. Žmonės, išdrįsę persikvalifikuoti, ne tik atneša naujų idėjų, sprendimų ir kitokį požiūrį į darbą, bet ir turi daugiau noro ir užsispyrimo besimokant naujovių. Džiaugiuosi, kad CodeAcademy dėka komandą papildė labai žingeidus ir motyvuotas pradedantysis specialistas, kuris pranoko turėtus lūkesčius. Tikimės, kad mūsų komandą papildys ir daugiau panašių darbuotojų po CodeAcademy mokymų.

Gintarė Dzindzelėtaitė

Senior Manager @Rocket Software

Pradėti karjerą IT srityje nėra lengva, nors lozungų apie greitą startą esame girdėję labai daug. Pasiryžusiems šiuo keliu eiti reikia įdėti daug pastangų, įveikti nemažai kliūčių, išspręsti daug užduočių ir nepamesti motyvacijos bei pasirinkto tikslo kelyje. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu su CodeAcademy, kurių pagalba sutinkame itin motyvuotus talentus, pasiryžusius startuoti IT karjeroje su mūsų vidine švietimo programa. Tikimės ir toliau palaikyti draugystę bei inicijuoti naujus projektus.

Eglė Aleksandravičiūtė

Head of Human Resources @Agmis

CodeAcademy dėka prie Agmis komandos prisijungė puikūs, energingi, pasiruošę pakeisti pasaulį specialistai. Bendradarbiavimas su CodeAcademy visada yra sklandus ir šiltas – tikimės, kad ir toliau sėkmingai dirbsime kartu!

Vitalija Kolisova

Head of Employer Branding @SEB

Pirmas ir kol kas vienintelis Lietuvoje UX Challenge hakatonas be CodeAcademy pagalbos nebūtų įvykęs. CodeAcademy padėjo atrasti perspektyviausius UX talentus, profesionaliausius mentorius bei pranešėjus ir nuotoliniu būdu išspręsti įmonių iškeltus UX iššūkius. Iniciatyvos rezultatai pranoko lūkesčius.

Paula Žilinskaitė

Chief People Officer @BNM Finance

Kilo Health IT departamento gretos pasipildė perspektyviais darbuotojais, kurių dalį sudaro ir CodeAcademy pažengusių lygio studentai. Tikimės, kad ir ateityje sėkmingai bendradarbiausime tiek talentų auginimo aspektu Lietuvoje, tiek įvairių projektų metu.

Vytautas Mereckis

Lithuania Country Manager @TestDevLab

Mums, naujiems žaidėjams Lietuvos IT rinkoje, svarbu ne tik pasamdyti kuo daugiau darbuotojų, bet ir didinti savo prekės ženklo žinomumą. Abiejų tikslų siekimui mums labai nuoširdžiai padeda CodeAcademy kolektyvas – turime galimybę ne tik gauti kandidatų sąrašą, bet ir patys prisistatyti CodeAcademy bendruomenei ir taip sudominti dar daugiau būsimų kolegų. Likome maloniai nustebinti ir pasiūlytų kandidatų įgytomis kompetencijomis, kurie sėkmingai įsiliejo į mūsų komandą.

Darius Dužinskas

Chief People Officer @Baltic Amadeus

Džiaugiamės ir didžiuojamės būdami draugai ir partneriai su CodeAcademy, nes kartu galime kurti Lietuvos IT ateitį, augindami ir puoselėdami jaunuosius IT talentus. Tikime, kad mūsų bendras darbas tęsis ir toliau, o visam CodeAcademy linkime didelių pasiekimų ir gero vėjo! Keep rocking!

Studentų paruošimas IT karjerai

Akademijoje be techninių programavimo įgūdžių laviname ir minkštuosius įgūdžius, taip padėdami įmonėms atrasti visapusiškus talentus. 🧩

Aktualios programos

atitinkančios darbdavių poreikį

Top dėstytojai

iš geriausių IT kompanijų

Projektinė veikla

2018-2020 m. dalyvavome tarptautiniame “Digital Explorers” projekte kaip švietimo tiekėjas, kurio tikslas – tiesti skaitmeninius tiltus tarp Lietuvos ir Nigerijos. Projektas siūlė vienerių metų karjeros kelią, kurio metu Lietuvos IRT kompanijose programavimo žinias tobulino 50 jaunų Nigerijos talentų.

Per du veiklos metus buvo suteiktos IT kompetencijas daugiau nei 1000 mamų septyniose ES šalyse. Projekto tikslas – atnaujinti moterų, esančių motinystės ar vaikų priežiūros atostogose, darbo kvalifikacijos įgūdžius, taip pat – suteikti reikalingų skaitmeninių kompetencijų ar padėti pasiruošti nuosavo verslo kūrimui.

Prisidedame prie įkvepiančio projekto! Nacionalinės LGBTI organizacijos “LGL” organizuojami IT kursai, kurie padeda nesimokantiems ir ilgą laiką negalintiems susirasti darbo jaunuoliams iki 29 metų įsidarbinti IT sektoriuje.

Organizavome dizaino sprintu paremtą, tarptautinį “UX Challenge” hackatoną, kuriame į komandas suburti jaunieji savo srities profesionalai sprendė įmonių iškeltus iššūkius. Per dviejų dienų laikotarpį studentai spėjo sukurti interaktyvius prototipus, juos ištestuoti su tikrais vartotojais bei pristatyti komisijai, kuri ir išrinko laimėtojus.

Siekdami atkreipti dėmesį į spartesnės skaitmenizacijos šalies regionuose būtinybę, Lietuvos verslo konfederacija kartu su programavimo akademija “CodeAcademy” ir tarptautine valdymo konsultacijų bendrove „Civitta” vykdo skaitmeninės rinkodaros mokymus labai mažų ir mažų įmonių darbuotojams Šiaulių, Telšių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Alytaus rajonuose. Projekto metu 226 pardavimo, rinkodaros ir viešųjų ryšių specialistai turės galimybę įgyti vertingų įgūdžių ir juos pritaikyti didinant įmonių konkurencingumą.

“Kompetencijos 2” projektas kartu su “Aciety”, skirtas IT sektoriuje veikiančių įmonių darbuotojų kompetencijų kėlimui savo veiklos srityje. “Aciety” yra sparčiai auganti IT įmonių, teikiančių paslaugas ir IT produktus, paieškos sistema ir partnerių tinklas, vienijantis daugiau nei 900 Europos IT įmonių, įdarbinančių virš 65000 programuotojų.

Sėkmingai dirbame su Lietuvos Užimtumo Tarnyba nuo 2017 metų – per šį laikotarpį apmokėme daugiau nei 1000 asmenų. Asmenys kurių mokymus finansuoja UŽT gali rinktis neformalias ir formalias profesines programas, taip pat dirbdavome pameistrystės principu, kai studentui dardavį surasdavome dar prieš mokymus.

Šiuo metu vykdomas “Investuok Lietuvoje” projektas skatinantis technologinių mokslų profesionalų augimą Lietuvoje, kurio metu mes apmokome ne IRT sektoriuje dirbančius asmenius ir perkvalifikuojame juos į programuotojus. Taip pat projekto metu aktyviai bendradarbiaujame su verslu ir keliame jau esamų programuotojų kvalifikaciją.

20018m. dalyvavome Europos Sąjungos projekte „MakesMeDigital“, organizuoto kartu su Kartaginos politechnikos universitetu (Ispanija), su tikslu ruošti skaitmeninės rinkodaros specialistus.

„Kompetencijos 3“ projektas įgyvendintas kartu su „Startup Division“, „Invest Lithuania“ ir „Virtualių Galimybių Institutu“. Projekte siekiame spręsti IT specialistų trūkumo bei žemo šalies darbo jėgos konkurencingumo problemas. Projekte šiuo metu dalyvavo jau 1100+ dalyvių.

Prisidėjome prie „BitDegree“ projekto „Eksperimentas“, kurio tikslas – atlikti mokslinį tyrimą ir atrasti būdus, kurie galėtų užtikrinti gerą e. mokymosi patirtį. Remiantis atliktų tyrimų rezultatais, siekiant užtikrinti tokio mokymosi efektyvumą, „BitDegree“ kurs naujos kartos e. kursų kūrimo metodologiją, paremtą atvirojo mokymosi modeliu (angl. open learner model) su savarankiško mokymosi principais (angl. self-regulated learning).

„E.comGO“ projektas – tai intensyvios ir praktiniais pavyzdžiais paremtos dirbtuves, kurių metu dalyviai įgijo teorinių ir praktinių žinių nuo el. parduotuvės audito atlikimo iki reklamos strategijos parengimo. Įmonės, dalyvavusios „E.comUp“ specializuotuose mokymuose, metus laiko turi galimybę nemokamai konsultuotis „Amazon“ programoje. Dirbtuvės vyko bendradarbystės centruose „Spiečius“, kurie įsikūrę trylikoje Lietuvos miestų.

Keliame Jūsų darbuotojų kvalifikaciją

 • Java programavimas pradedantiesiams ir pažengusiems
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3
 • Developing ASP .NET MVC Web Applications
 • Mobiliųjų aplikacijų kūrimas Android aplinkoje
 • Product testing (manual, smoke, e2e testing)
 • Front-End Advanced
 • Front-End + WordPress
 • SQL duomenų bazės
 • API
 • Karkasai: React, Spring, Laravel, VUE.JS

Sudarykite programą pagal poreikius

Parašykite mūsų verslo konsultantams, kurie padės sudaryti tokią programą kokios reikia Jums.

Pas mus kvalifikaciją kėlė:

Susisiekite su mumis!

  Register