Verslui

Esame lyderiaujantis edutech partneris Lietuvoje, padedantis verslams kelti esamų darbuotojų kvalifikaciją bei atrasti naujus talentus. 🤝

CodeAcademy verslui

 • 3
  Lietuva Europos Sąjungoje pagal skaitmeninį raštingumą
 • 61
  Kompanijos kėlusios kvalifikaciją CodeAcademy
 • 526
  Studentai šiais metais parengti darbo rinkai

Vitalija Kolisova

Communications Manager @Lietuvos inovacijų centras

Pirmas ir kol kas vienintelis Lietuvoje UX Challenge hakatonas be CodeAcademy pagalbos nebūtų įvykęs. CodeAcademy padėjo atrasti perspektyviausius UX talentus, profesionaliausius mentorius bei pranešėjus ir nuotoliniu būdu išspręsti įmonių iškeltus UX iššūkius. Iniciatyvos rezultatai pranoko lūkesčius.

Živilė Brazė

Head of Brand Communications @Nord Security

Informacinės technologijos yra viena sparčiausiai besiplečiančių sričių, kurios tolesniam vystymui reikia vis daugiau patyrusių specialistų. CodeAcademy programavimo akademijos dėka rinkoje sutinkame vis daugiau IT profesionalų, kurie prisideda prie tolimesnės IT sektoriaus plėtros.

Edita Pulkauninkė

Head of Sales @SQUALIO Lietuva

Džiugu, kad galime bendradarbiauti su Code Academy ir prisidėti prie jų misijos – paruošti naujus informacinių technologijų profesionalus nuolat augančiai IT rinkai, puoselėti talentus ir edukuoti visuomenę apie karjerą IT sferoje. Smagu matyti, kad Jūsų misija sėkminga – ir linkiu ir toliau išlikti tokiais iniciatyviais, inovatyviais ir gyvenančiais IT.

Darius Dužinskas

Chief People Officer @Baltic Amadeus

Džiaugiamės ir didžiuojamės būdami draugai ir partneriai su CodeAcademy, nes kartu galime kurti Lietuvos IT ateitį, augindami ir puoselėdami jaunuosius IT talentus. Tikime, kad mūsų bendras darbas tęsis ir toliau, o visam CodeAcademy linkime didelių pasiekimų ir gero vėjo! Keep rocking!

Projektinė veikla

2018-2020 m. dalyvavome tarptautiniame “Digital Explorers” projekte kaip švietimo tiekėjas, kurio tikslas – tiesti skaitmeninius tiltus tarp Lietuvos ir Nigerijos. Projektas siūlė vienerių metų karjeros kelią, kurio metu Lietuvos IRT kompanijose programavimo žinias tobulino 50 jaunų Nigerijos talentų.

Per du veiklos metus buvo suteiktos IT kompetencijas daugiau nei 1000 mamų septyniose ES šalyse. Projekto tikslas – atnaujinti moterų, esančių motinystės ar vaikų priežiūros atostogose, darbo kvalifikacijos įgūdžius, taip pat – suteikti reikalingų skaitmeninių kompetencijų ar padėti pasiruošti nuosavo verslo kūrimui.

Prisidedame prie įkvepiančio projekto! Nacionalinės LGBTI organizacijos “LGL” organizuojami IT kursai, kurie padeda nesimokantiems ir ilgą laiką negalintiems susirasti darbo jaunuoliams iki 29 metų įsidarbinti IT sektoriuje.

Organizavome dizaino sprintu paremtą, tarptautinį “UX Challenge” hackatoną, kuriame į komandas suburti jaunieji savo srities profesionalai sprendė įmonių iškeltus iššūkius. Per dviejų dienų laikotarpį studentai spėjo sukurti interaktyvius prototipus, juos ištestuoti su tikrais vartotojais bei pristatyti komisijai, kuri ir išrinko laimėtojus.

Siekdami atkreipti dėmesį į spartesnės skaitmenizacijos šalies regionuose būtinybę, Lietuvos verslo konfederacija kartu su programavimo akademija “CodeAcademy” ir tarptautine valdymo konsultacijų bendrove „Civitta” vykdo skaitmeninės rinkodaros mokymus labai mažų ir mažų įmonių darbuotojams Šiaulių, Telšių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Alytaus rajonuose. Projekto metu 226 pardavimo, rinkodaros ir viešųjų ryšių specialistai turės galimybę įgyti vertingų įgūdžių ir juos pritaikyti didinant įmonių konkurencingumą.

“Kompetencijos 2” projektas kartu su “Aciety”, skirtas IT sektoriuje veikiančių įmonių darbuotojų kompetencijų kėlimui savo veiklos srityje. “Aciety” yra sparčiai auganti IT įmonių, teikiančių paslaugas ir IT produktus, paieškos sistema ir partnerių tinklas, vienijantis daugiau nei 900 Europos IT įmonių, įdarbinančių virš 65000 programuotojų.

Sėkmingai dirbame su Lietuvos Užimtumo Tarnyba nuo 2017 metų – per šį laikotarpį apmokėme daugiau nei 1000 asmenų. Asmenys kurių mokymus finansuoja UŽT gali rinktis neformalias ir formalias profesines programas, taip pat dirbdavome pameistrystės principu, kai studentui dardavį surasdavome dar prieš mokymus.

Šiuo metu vykdomas “Investuok Lietuvoje” projektas skatinantis technologinių mokslų profesionalų augimą Lietuvoje, kurio metu mes apmokome ne IRT sektoriuje dirbančius asmenius ir perkvalifikuojame juos į programuotojus. Taip pat projekto metu aktyviai bendradarbiaujame su verslu ir keliame jau esamų programuotojų kvalifikaciją.

20018m. dalyvavome Europos Sąjungos projekte „MakesMeDigital“, organizuoto kartu su Kartaginos politechnikos universitetu (Ispanija), su tikslu ruošti skaitmeninės rinkodaros specialistus.

Keliame Jūsų darbuotojų kvalifikaciją

 • Java programavimas pradedantiesiams ir pažengusiems
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3
 • Developing ASP .NET MVC Web Applications
 • Mobiliųjų aplikacijų kūrimas Android aplinkoje
 • Product testing (manual, smoke, e2e testing)
 • Front-End Advanced
 • Front-End + WordPress
 • SQL duomenų bazės
 • API
 • Karkasai: React, Spring, Laravel, VUE.JS

Sudarykite programą pagal poreikius

Parašykite mūsų verslo konsultantams, kurie padės sudaryti tokią programą kokios reikia Jums.

Pas mus kvalifikaciją kėlė:

Susisiekite su mumis!