Užimtumo Tarnybos finansuojami kursai

CodeAcademy ir Lietuvos Užimtumo Tarnyba siekia sumažinti bedarbių skaičių skirdami finansavimą nedirbantiems ir nesimokantiems asmenims.

Finansuojama UŽT

Frontend Serverless (223002583)

Front-End programuotojas, pasitelkdamas HTML, CSS ir JavaScript, kuria vartotojui matomą sąsają. Todėl jo darbas yra ne tik techninio, bet ir kūrybinio pobūdžio.

  • Dienomis
Finansuojama UŽT

Web dizainas UX/UI (223002606)

Web dizaineris privalo užtikrinti ne tik patrauklų svetainės vaizdą, informatyvumą, bet ir patogumą – suderinti pateikiamą informaciją, vaizdus bei navigaciją: kitaip tariant, įlįsti į vartotojo kailį.

  • Dienomis
Finansuojama UŽT

Jaunesniojo Front-end TypeScript programuotojo (kompetencijų) programa (223002712)

Front-End programuotojas – tikra būtinybė moderniam verslui, todėl ši sritis yra paklausiausia darbo rinkoje.

  • Dienomis
Finansuojama UŽT

PHP programa (223002656)

PHP yra serverio pusės (back-end) programavimo kalba, kuri skaitoma kaip lengvai išmokstama bei viena iš labiausiai naudojamų technologijų visame pasaulyje.

  • Dienomis
Finansuojama UžT

Java 600 val. (223002560)

Java neformalaus ugdymo programa skirta pradedantiesiems programuotojams, kurie baigę kursus nori gauti formalaus švietimo diplomą.

  • Dienomis
Formalus švietimas

JavaScript programuotojo modulinė profesinio mokymo programa (T43061306)

JavaScript formalaus ugdymo programa skirta pradedantiesiems programuotojams, kurie baigę kursus nori gauti formalaus švietimo diplomą.

  • Dienomis
Finansuojama UŽT

Python programa (223002543)

Python programuotojų laukia šviesi ateitis - pagrindiniai įgūdžiai pritaikomi konkurencingose ​​pramonės šakose, tokiose kaip dirbtinis intelektas, kibernetinis saugumas ir duomenų mokslas.

  • Dienomis
Finansuojama UŽT

Duomenų bazės ir analitika (223002691)

Duomenų mokslas padės nepasimesti tarp galybės duomenų, priimti pagrįstus sprendimus bei numatyti būsimus įvykius pasitelkiant mašininį mokymąsi.

  • Dienomis
Finansuojama UžT

Informacinių Sistemų Testavimas (223002604)

Testavimas yra vienas populiariausių ir paprasčiausių būdų įžengti į IT sferą. Ši veikla puikiai tinka kruopštiems ir kantriems, tačiau kūrybiškumo nestokojantiems žmonėms.

  • Dienomis
Finansuojama UŽT

Web kūrimas – PPC ir SEO (223002578)

SEO ir PPC specialistas - asmuo, laviruojantis plačiuose interneto vandenyse ir randantis geriausius sprendimus ir kanalus savo ar kliento internetinį verslą paversti matomu.

  • Dienomis

Susisiekite su mumis!