Studentams

Ar žengi pirmą ar kažkelintą žingsnį link tech išsilavinimo – mes tau padėsim! 👋 Programos sudarytos pagal aktualias rinkos tendencijas skirtos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems studentams.

Programos

CodeAcademy gyvai

Jaučiame ne tik savo bendruomenės, tačiau ir visos IT rinkos pulsą, todėl mūsų programos yra aktualios šių dienų darbo rinkai, o dėstytojai - ne akademikai, bet specialistai dirbantys Tavo būsimoje darbovietėje. 😎

 • 22 300
  Programuotojų trūkumas Lietuvoje iki 2022 m. pagal INFOBALT
 • 2 912 €
  Vidutinis programuotojų atlyginimas Lietuvoje
 • 1 298
  Šiuo metu mokosi studentų
 • Front-End
  Populiariausia programa

Jei galiu aš - gali ir tu!

Kas sieja buvusį pareigūną, o dabar pensininką Kęstutį, operos solistą Algirdą ir buvusią statybų inžinierę Rugilę? 🤔 

Išgirsk istorijas!

Ieva Žilėnaitė

UX designer @Melga

CodeAcademy baigiau UX/UI Dizaino kursus ir galiu pasakyti, kad laikas praėjo labai greitai ir nesinorėjo, kad kursai baigtųsi. Dėka dėstytojo Beno įgavau Web Dizaino ir darbo su Figma pagrindus, kuriuos tobulinsiu ir gilinsiu toliau savo naujoje darbovietėje. Man kaip žmogui, kuris pakeitė profesija nuo nulio buvo labai svarbu gauti gerą pradžią naujoje sferoje ir manau, kad tai ir gavau. Dėstytojas Benas savo konstruktyvia kritika “push’indavo” kuo geriau atlikti praktinius darbus tad buvo labai naudinga klausti ir nebijoti klausti jo nuomonės. Kursais esu patenkinta, aišku visada yra kur galima tobulėti, bet raginu nebijoti kažką išbandyti naujo ir mokytis naujų įgūdžių. Ačiū ir linkiu sekmės!

Karolis Antanas Svirskas

Lead Developer @VSBL

Pradėjau mokytis neturėdamas daug žinių apie programavimą. CodeAcademy supažindino ir davė pagrindą tolimesniam nagrinėjimui ir savarankiškam mokymuisi, o networkingas kursų metu privedė prie pirmojo darbo.

Stasys Alšauskis

Junior V&V Software Engineer @MOOG

Savo pirmuosius žingsnius IT pasaulyje nusprendžiau žengti kartu su CodeAcademy. Pasirinkau programinės įrangos testavimo kursą, kuriame susipažinau su plačiu IT spektru: nuo pačių elementariausių dalykų iki futuristinio dirbtinio intelekto koncepto. Studijų kokybė yra puiki, dėstytojas – kvalifikuotas ir tikrai išmanantis šią sferą. Taigi, kursus baigiau su nemenku žinių bagažu. Taip pat esu dėkingas CodeAcademy, kad pirmą žingsnį padėjo žengti ne tik moksluose, bet ir darbo rinkoje.

Tomas Krištopaitis

Junior UX/UI designer @SmeFinance

UX/UI Web dizaino studijose daug dėmesio buvo skiriama ne tik darbui klasėje, bet ir skatinamas savarankiškas darbas bei domėjimasis naujausiomis UX/UI tendencijomis. Dėstytoja skyrė itin daug dėmesio ir kiekvienam studentui individualiai. Nuolatinis tobulėjimas klasėje ir už jos ribų lėmė tai, kad pasibaigus studijoms gavau pasiūlymą dirbti Junior UX/UI dizaineriu Baltijos šalyse pirmaujančioje Fintech įmonėje.

Lukas Martynas Janošek

UX/UI Designer @NordVPN

Į CodeAcademy Front-End kursus atėjau jau dirbamas UX/UI dizaineriu. Jaučiau poreikį įgauti daugiau techninių žinių ir šiandien galiu pasakyti, kad tai buvo puikus sprendimas atnešęs didelius kokybinius pokyčius mano karjeroje. Dėstytojas ir programa labai patiko. Rekomenduoju.

Rūta Poškaitė

Junior UX/UI Designer @Coherent Solutions

Esu be galo dėkinga CodeAcademy! Maniau, kad produkto dizaino išmoksiu savarankiškai, tačiau šie kursai pagreitino procesą! Dėstytojai kaip tikri mentoriai kiekvienam iš mūsų skyrė daug individualaus  laiko, skatino iš užduočių išspausti maksimumą! Džiaugiuosi čia atradusi naujų draugų❤️ Iškart po kursų pavyko gauti praktiką IT įmonėje, nekantrauju kuo greičiau pritaikyti įgytas žinias!

sekmes-istorija

Vaiva Gribauskaitė

Front-End Developer @Oxylabs.io

Iš tiesų labai džiaugiuosi, kad pasirinkau CodeAcademy. Sutikau jaunų, entuziastingų dėstytojų kurie supažindino su programuotojų pasauliu, davė patarimų darbo pokalbiams (labai pravertė) ir gavau stiprius pagrindus pirmajam darbui.

Ieva Kaleginienė

Front-End Developer @Kilo Health

Ko išmokau CodeAcademy? “Only the sky’s the limit”! Supratau, kad su didele motyvacija ir profesionalių dėstytojų pagalba įmanoma atsikratyti įvairių programavimo stereotipų, prisikrauti pilną žinių bagažą ir žengti į IT pasaulį tvirta koja. Sunkiausia žengti pirmą žingsnelį, bet kada daugiau, jei ne dabar?

Asta Ruzaitė

Software Tester @Insoft
CodeAcademy išmokau ir sužinojau tikrai daugiau nei tikėjausi. Tik pradėjus mokytis, jau po pirmų kelių paskaitų pavyko gauti darbą. Ačiū visai CodeAcademy komandai už nuostabius kursus. Didžiausias ačiū dėstytojui už pasidalintas žinias, nuolatinę pagalbą ir už įkvėpimą niekada nenustoti tobulėti ir toliau. Rekomenduoju!

Karina Garifovaitė

Iš šokių trenerės į Front-End programuotoją

Į CodeAcademy atėjau vedama didelio smalsumo ir noro “laužyti standartus”. Dažnai girdėjau, kad programavimas labiau vyriška sfera ir tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kurį laiką save stabdžiau. Dabar ateities studentams galiu palinkėti nieko nelaukti, o ateiti ir išbandyti savo jėgas, nes su reikiamu motyvacijos bagažu ir dėstytojų pagalba bei palaikymu – CodeAcademy puiki vieta žengti savo pirmuosius žingsnius programavimo pasaulyje.

Mantas Sviklas

RPA DevOps Engineer @Telia

CodeAcademy pasirinkau nes jie aiškiai papasakojo apie kursų krypčių pasirinkimus ir galimybes. Įsiminė kantrūs dėstytojai, kurie visada atsakydavo į kilusius klausimus ir informuodavo, kad kiekvieną problemą galima spręsti keliais būdais.

Karolis Andriuška

Junior SEO Specialist @ Oxylab

Džiaugiuosi baigęs skaitmeninės rinkodaros kursus, turėjome  įvairią tačiau labai stipria grupę!  Nuoseklus ir aiškus dėstytojų mokymas padėjo lengvai  įsigilinti į SEO optimizavimo strategijas bei jų metodus.

Ignas Grigaliūnas

UX/UI Designer @Surfshark

Didelis ačiū CodeAcademy už tai, kad nusprendus keisti karjerą ir keliauti UX/UI dizaino kryptimi, man padėjo pastatyti tvirtus pamatus naujos karjeros pradžiai. Po pradedančių Web Dizaino UX/UI kursų visiškai natūralus žingsnis buvo pažengusių Web Dizaino UX/UI studijos, kurios atvėrė duris naujai karjerai. Paskaitos buvo labai įdomios ir skatino domėtis vis daugiau ir giliau, o pagrindinis projektas buvo visų per paskaitas įgautų žinių pritaikymas. Labai džiaugiuosi savo sprendimu studijuoti CodeAcademy ir ačiū dėstytojui už įdomias paskaitas bei suteiktą tvirtą karjeros pradžią!

Dalius Pamedytis

Front-End Developer @Hostinger

Pasirinkęs CodeAcademy front-end kursus sutikau ypač šaunius dėstytojus bei kolegas, kurie padėjo man užsivesti IT srityje. Tuo pačiu suteikė šaunius pagrindus pradedant kelionę į programuotojų pasaulį.

Julija Miniotaitė

Organizational Development Manager @Alisa Management Laboratory

Kaip projektų managerė norėjau suprasti ką daro man atsakantys darbuotojai.  Taip žmogiškai sakant – Lead by example. Norisi sau pavaldiems darbuotojams būti autoritetu iš įgūdžių ir žinių pusės, prisidėti prie procesų tobulinimo ir idėjų kūrimo. Dėkoju CodeAcademy už praplėstą akiratį ir suteiktas žinias!

Enrika Vyšniauskaitė

Mid Python Developer @FL technics

Patirtis šioje akademijoje man padėjo ne tik nustatyti savo kryptį IT srityje bet ir parengė stipriais Python pagrindais.
Užbaigiau web dizaino, frontendo ir backendo kursus. Visi kursai išmokė manęs laikytis disciplinos mokymosi erdvėje ir leido
sustrateguoti savo laiką taip jog spėčiau užsiimti savais hobiais ir mokytis programavimo.
Galiu pasidžiaugti, kad su Pythonu keliaujam jau į antrą darbovietę.

Greta Fedaravičiūtė

Lead Designer @Surfshark

CodeAcademy programavimo mokykla – tai vieta, kurioje susitinka studentų smalsumas ir profesionalų sukauptos žinios. Čia sutikau dėstytoją, kuris tapo ir mokytoju, ir mentoriumi, ir draugu, ir įkvėpimu įveikti visas su persikvalifikavimu susijusias kliūtis. Šie kursai pakeitė mano karjerą ir atidarė duris į visiškai naują IT pasaulį.

Edvinas Štaupas

Programuotojas @Neurotechnology

Pasirinkau CodeAcademy Java kursus, nes iš karto mačiau, ką mokėsiu pabaigęs kursus. Mokymasis pranoko lūkesčius. Dėstytojai ne tik išmokė teorijos pagrindų, bet ir suteikė praktinių žinių bei pasidalino realiais gyvenimiškais pavyzdžiais.

Šiuo metu rinkoje

Kuo geriau suprasi rinką, tuo lengviau pasirinksi su kokia technologija sieti savo ateitį. 📈

Populiariausios programos

 • Dirbtinis intelektas
 • Web Dizainas (UX/UI)
 • Testavimas
 • Skaitmeninė rinkodara

Programuotojo metai

Programuotojo karjera skirstoma į 3 žinių ir patirties pakopas. 🏅
Apačioje pateikiame kiek vidutiniškai užtruks šias pakopas pasiekti. 👇

Junior 2 m.
Mid-Level 4 m.
Senior 8 m.
Metų patirtis
02468
012345678

Atlyginimas, kurio gali tikėtis

Tikriausiai vienas iš svarbiausių aspektų dėl ko renkiesi programuotojo karjerą yra atlygis. 💰 Ši skaičiuoklė tau padės suprasti kaip vidutiniškai apmokama viena ar kita technologija bei suvaldyti per didelius lūkesčius. 💸

1734€

Junior

2947€

Mid

4879€

Senior

Programos

Populiariausios programos

Finansuojama UŽT

Kibernetinis saugumas ir IT sistemos (223003115)

Cyber Security programos metu studentai įgis įgūdžius, reikalingus identifikuoti, vertinti, pranešti ir mažinti technologines bei informacines rizikas.

 • 1 + 2 lygis
 • Dienomis
Finansuojama UŽT

Dirbtinis intelektas ir Python pagrindai (223003114)

Ši išsami mokymo programa skirta studentams, norintiems įvaldyti dirbtinio intelekto (DI) ir giliojo mokymosi technologijas, taikomas sprendžiant verslo uždavinius, bei įgyti būtinas Python programavimo kalbos žinias.

 • 1 + 2 lygis
 • Dienomis
Finansuojama

Amazon ir Ebay prekybos pagrindai (22006100006)

Mokymų tikslas – suteikti žinias, kurių dėka kiekvienas galės pasiruošti prekybai eBay bei Amazon platformose bei žinos teisingas praktikas prekybai vykdyti.

 • Įgūdžiai
 • Vakarais
Finansuojama

Front-end pradedančiųjų kursai (22006100003)

Front-End programuotojas, pasitelkdamas HTML, CSS ir JavaScript, kuria vartotojui matomą sąsają. Todėl jo darbas yra ne tik techninio, bet ir kūrybinio pobūdžio ir, suprantama, pakankamai glaudžiai susijęs su web dizainu.

 • Įgūdžiai
 • Vakarais
Finansuojama

Duomenų apdorojimas naudojant Excel (22006100011)

Lankstumas ir universalumas: Excel suteikia įvairias galimybes duomenų apdorojimui, nuo paprastų duomenų lentelių kūrimo iki sudėtingos duomenų analizės ir vizualizacijos.

 • Įgūdžiai
 • Vakarais
Finansuojama

Chat GPT pagrindai (22006100007)

Kursų metu suteiksime žinias apie Chat GPT, įskaitant jo veikimo principus, naudojamus algoritmus ir tinklo mokymą.

 • Įgūdžiai
 • Vakarais
Finansuojama

Kibernetinio saugumo pagrindai (22006110012)

Didėjant interneto naudojimui, žmonės tampa vis labiau pažeidžiami internetinių grėsmių. Svarbu susipažinti su kibernetinio saugumo įrankiais ir išmokti apsisaugoti nuo kylančių grėsmių tiek savo asmeninius, tiek įmonės duomenis.

 • Įgūdžiai
 • Vakarais
Finansuojama

Projektų valdymas (22004130004)

Profesionalaus įgūdžio poreikis: Daugelis įmonių ieško profesionalių projektų vadovų, kurie gebėtų efektyviai valdyti ir vykdyti įvairias projekto veiklas nuo pradžios iki pabaigos.

 • Įgūdžiai
 • Vakarais

Paskaičiuok savo galimybes

Mes siūlome tiek skirtingų išsimokėjimo galimybių ir lengvatų, kad sukūrėme skaičiuoklę savo galimybes pasiskaičiuoti pačiam - visai kaip banke. 💸

CodeAcademy finansavimas

 • Nuo 50 €/mėn.

100% Užimtumo Tarnybos finansavimas

 • Užimtumo Tarnybos finansavimas leidžia persikvalifikuoti dirbantiems ir įgyti naujas kompetencijas nedirbantiems! 🚀
 • Besimokantiems studentams gali būti skiriamos UžT stipendijos, Daugiau informacijos čia.

Mokėk po sėkmingo įsidarbinimo!

 • Mėnesinis mokestis – 10% nuo Neto pajamų, su galimybe turėti mokėjimo atostogas iki 5 mėnesių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kursų grafikas yra fiksuotas, visos pamokos yra vedamos gyvai, profesionalių CodeAcademy dėstytojų, kuriems, paskaitų metu, galite užduoti klausimus, pasitikrinti namų užduotis, gauti patarimų dėl ateities projektų.

Mokslams virtualioje ervėje naudojame vieną pažangiausių bei lanksčiausių pedagoginių programų – Microsoft Teams. Kartu su Microsoft Teams turėsite prieigą prie Microsoft Office paketo nemokamai vieneriems metams.

Prisijungimai prie Studijų aplinkos studentams atsiunčiami likus 5-3 darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios į sutartyje nurodytą el. paštą.

Susisiekite su mumis!

  Register