Nežinote kokią programavimo kalbą pasirinkti? CodeAcademy pasiruošę Jums padėti!

Neapsisprendžiate, kurią programavimo kalbą mokytis pirmą? Kuri kalba, projektų valdymo sistema AgileWeb dizainas ar SEO jums tiktų ir patiktų labiausiai? Šios savaitės įraše bandysime atsakyti į šiuos klausimus ir trumpai supažindinsime Jus su mūsų siūlomų programų ypatybėmis ir privalumais.

PHP – plačiai paplitusi programavimo kalba, skirta internetinių puslapių kūrimui. Pirmoji versija buvo sukurta dar 1995 metais (prieš 21 metus!), o šiandien yra naudojama jau 7.1 PHP versija. Kodėl rinktis šią kalbą? Dauguma programuotojų pradeda nuo PHP, kadangi tai labai paprasta ir greitai perprantama kalba. Taip pat, ši kalba yra viena iš populiariausių, tad susidūrus su problema, visada rasite atsakymą internete. Kalba ir visi galimi atnaujinimai yra visiškai nemokami.  Taip pat, programuojant šia kalba yra lengviausia ištaisyti klaidas, nes kiekviena operacija vykdoma atskirai, todėl padarius vieną klaidą tai neįtakos kitų, jau atliktų, veiksmų.(  PHP kursus )

JAVA – dar viena labai populiari programavimo kalba, išleista taip pat 1995m. Java (iš pradžių vadinta Oak) siekė pakeisti C++ kalbą. Plačiai naudojama kliento – serverio web aplikacijose ir ja rašomos programos Android išmaniesiems telefonams. Šios kalbos privalumai: paprasta, nepriklausoma nuo platformų, objektinė kalba. Naudojant JAVA labai paprasta mokytis, rašyti, sudaryti ir taisyti klaidas. Vienas iš didžiausių privalumų – JAVA yra nepriklausoma nuo platformų, todėl laisvai galima perkelti duomenis iš vieno kompiuterio į kitą. Galimybė leisti tą pačią programą skirtingose sistemose yra didelis privalumas saityno (World Wide Web) programinei įrangai. Taip pat, ši kalba yra objektinė (objektinis programavimas – apibrėžiama ne tik duomenų tipas ir stuktūra, bet ir funkcijos). Taigi, duomenų struktūros tampa objektais, kurie apima ir duomenis, ir funkcijas, taip pat galima sukurti ryšius tarp objektų, pvz.: objektai gali gauti savybes iš kitų objektų. ( JAVA kursai )

Ruby On Rails. Ruby, kaip ir JAVA, yra objektinė programavimo kalba, Rails – šios kalbos karkasas (framework’as). RoR taupo Jūsų laiką – puslapius ir web-aplikacijas sukursite labai greitai. Taip pat, jei išmanysite Ruby on Rails, Ruby programavimo kalbą išmoksite daug greičiau. Ruby on Rails programuotojų bendruomenė yra bene didžiausia pasaulyje, yra begalė forumų ir svetainių, skirtų padėti pradedantiesiems. Dar vienas didelis RoR privalumas – technologinė įranga. Rails užtikrina puikią technologinę įrangą, kuri padeda įvykdyti daugiau funkcijų per trumpesnį laiką. Ši kalba tampa vis populiaresnė. Atsižvelgiant į tai, kad ji yra labai plačiai naudojama Silicio slėnyje (didžiausiame IT technologijų centre JAV), prognozuojama, kad ji bus viena populiariausių ateities programavimo kalbų.

SEO. Optimizavimas paieškos sistemoms ( Search engine Optimization) – tai interneto tinklapių projektavimo metodologija, siekianti aukščiausių tinklapio pozicijų paieškos sistemų rezultatuose.  Kiekvieną mėnesį Google sulaukia daugiau nei 12 milijardų paieškos užklausų. Taigi, SEO tikslas – iškelti puslapį į kuo aukštesnę poziciją įvedus tam tikrą raktažodį. Jei turite online verslą – turėtumėte bent šiek tiek išmanyti SEO. Nesvarbu ką pardavinėjate – didžiausi klientai ateina iš interneto, todėl nepraleiskite progų ir galimybių, nelikite nepastebėti! ( SEO mokymai )

Agile – tai projektų valdymo metodas. Pagrindinis tikslas – produktas ar paslauga turi būti organizuojamas kuo trumpesniais ciklais. Kodėl verta mokytis Agile? Agile metodai plačiai naudojami ne tik IT, bet ir kitų sričių projektams valdyti visame pasaulyje, jie efektyviai palaiko šiuolaikinių verslo poreikių įgyvendinimą. Tai alternatyvus būdas tradiciniam projektų valdymui, naujas projektų valdymo įrankis.

Web Dizainas.  Tai svetainės kūrimas ir planavimas, apimantis svetainės informaciją, svetainės struktūrą, navigaciją, išdėstymą, spalvas, šriftus, galerijas. Tikslas – sukurti funkcionalią, gerai išplanuotą svetainę, kuri sužavėtų lankytoją. Tai vienas iš pagrindinių svetainės elementų. Čia prireiks ne tik loginio mąstymo, bet ir kūrybinių sugebėjimų.

CodeAcademy.lt – programavimo kursai vilniuje

Pasidalink

Susisiekite su mumis!

    Slapukų nustatymai

    Šioje svetainėje naudojame įvairius slapukus. Paspausdami „Patvirtinti visus“, jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi slapukai (įskaitant slapukus statistiniams, analitiniams, funkciniams ir rinkodaros tikslams). Jūsų pasirinkimus įsiminsime ateities apsilankymams. Daugiau informacijos privatumo politikoje.