CodeAcademy dėstytojai: Virginijus Maila

Virginijus Maila – PHP kursų pradedantiesiems dėstytojas. Jau 14 metų programavimo srityje besisukantis PHP profesionalas, dirbantis net 15 skirtingų programavimo kalbų ir programų.

Programavimu Virginijus susidomėjo dar 8-oje klasėse, kai teko susipažinti su ZX Sprectrum kompiuteriu. Vasaromis uždirbtus pinigus paskyrė nusipirkti savo pirmąjį, tiesa, jau naudotą, kompiuterį ir pradėjo kurti žaidimus. Mokėsi mokykloje, kurioje Informatika buvo sustiprintas dalykas, o  studijuoti pasirinko Vytauto Didžiojo universitete Taikomąją informatiką. Universiteto serverių administratorius supažindino su PHP ir pravedė pirmąją pamoką: davė daug naudingos informacijos apie serverius ir programavimą.

PHP, pasak Virginijaus, buvo natūralus pasirinkimas, nes būtent ši programavimo kalba yra populiariausia ir plačiausiai naudojama. Taip pat papasakoja apie savo vedamą kursą:

„Kursas yra ne vien apie PHP, paliesime ir html, css, javascript bei minimaliai mysql. Šis technologijų derinys užima virš 90% rinkos. Kitos technologijos dažniau pasirenkamos sprendžiant labiau specifines užduotis. Intensyvus kursas padės tikrai tvirtus pamatus studentų karjeros kelyje, ko pasekoje bus galima drąsiai siųsti CV ir motyvacinį laišką į visas IT įmones siūlant save praktikanto pozicijai.”

Kalbėdamas apie savo darbus ir karjerą, Virginijus pabrėžia, kad per paskutinius septynerius metus visi projektai / produktai buvo įdomūs.

„Labiausiai patinka tai, jog turiu didžiulę laisvę kūrybai. Programuodamas tu gali sukurti bet ką, pačius netikėčiausius dalykus. Taip pat svarbus dalykas – darbuojantis įvairiose įmonėse turiu progą susipažinti su pačiomis įvairiausiomis sritimis: medicina, finansai, draudimas, gamyba ir t.t. ”

V. Mailos palinkėjimas studentams:

„Prieš pradedant eiti šiuo keliu, paklauskite savęs „ar aš noriu būti kūrėju? Architektu? Superherojum?” Tam prireiks noro ir laiko, tačiau po kelių metų pajunti pasitenkinimą, kai pradedi suprasti, jog gali išspręsti bet kokią užduotį, kad gali ją išspręsti trimis pačiais geriausiais būdais, kad tavo sprendimai tiesiogiai įtakoja pačius įvairiausius dalykus.”

CodeAcademy.lt – programavimo kursai Vilniuje

Pasidalink

Susisiekite su mumis!