CodeAcademy dėstytojai: Mantas

CodeAcademy programavimo akademija, visai nesenai pradėjo rengti naują mokymų programą, remiamą Lietuvos Darbo biržos ir Europos Sąjungos – Internetinių puslapių kūrimas ir reklama internete. Ši programa sulaukė didelio susidomėjimo, kadangi žinios, įgaunamos kursų metu, yra itin lengvai pritaikomos praktikoje, kone iškart pasibaigus kursams.

Žinoma, naujos programos atneša ir naujus komandos narius, kurie prisijungia ir savo žiniomis dalinasi su būsimais IT specialistais. Taigi su džiaugsmu pristatome Internetinių puslapių kūrimo ir reklamos internete dėstytoją Mantą Chodosevičių. Mantas yra Brand Lions projektų vadovas bei skaitmeninės rinkodaros specialistas, ir būtent šios srities subtilybių moko mūsų studentus.

Kada ir kodėl susidomėjai skaitmeninės rinkodaros sritimi?

Žiauriai sunkus klausimas, o atsakymas paprastas ir nekonkretus – nežinau. Tiesiog taip gavosi, kad pradėjau savarankiškai mokytis Google reklamos produktų panaudojimo ir pradėjau truputi po truputi gilintis į šią sritį.

Ko tikiesi ateinant dėstyti?

Visu pirma išmokyti ir išmokti mokyti. Kaip sakoma, kai pradedi mokyti tada dar labiau pats tobulėji, nes dažnai pats pamiršti išnaudoti dalykus kurių mokai.

Kuo Tave žavi pedagogika – savo žinių dalinimasis su būsimais specialistais?

Žiauriai gera yra dalintis gerąja praktika ir padėti žmonėms daryti dalykus, apie kuriuos jie nieko neišmano (ar nedaug), bet nori pradėti suprasti. Laikau save dar labai silpnu „pedagogu“, todėl labiausiai žavi win-win principas, mokau klausytojus tai ką pakankamai gerai suprantu, o jie mane moko juos mokyti.

Ką veiki laisvu laiku? Kokių hobių / pomėgių turi?

Sakoma tik sveikame kūne gali būti sveikas protas, stengiuosi bent minimaliai pasimankštinti sporto salėje, o šiaip esu Hardcore gamer’is. 🙂 Na ir kitas “mirtingųjų” laisvalaikis.

Ko palinkėtum būsimiems studentams?

Žingeidumo, užsispyrimo ir degančių akių!

 

Dėka Lietuvos Darbo biržos ir Europos Sąjungos, CodeAcademy gali pakviesti nemokamai mokytis šių programų:
Internetinių puslapių kūrimas ir reklama internete
Web dizainas

Šie kursai skirti 16-29 metų žmonėms, kurie šiuo metu niekur nesimoko ir nedirba. Taip pat kursuose gali dalyvauti ir asmenys, neturintys aukštojo išsilavinimo ir taip pat šiuo metu niekur nedirbantys bei nesimokantys. Vos per mėnesį įgausite pakankamai žinių, kad galėtumėte susirasti praktiką pasirinktoje srityje, ar net apmokamą darbą! Jei norite sužinoti daugiau apie galimybę mokytis šių kursų nemokamai, rašykite el. paštu: edvinas@www.codeacademy.lt.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!