Silicon Valley vasaros stovykla: labiausiai motyvuotiems – profesionalų mokymai

Liepos pradžioje startavo analogų Lietuvoje neturinti verslumo stovykla Silicon Valley, organizuojama CodeAcademy Kids. Pirmoji stovyklos pamaina jau pasibaigė, palikdama neišdildomus prisiminimus tiek stovyklautojams, tiek organizatoriams. Visą savaitę komandose dirbę moksleiviai turėjo galimybę pasisemti žinių ir patirties iš pačių pažangiausių įmonių Lietuvoje. Kūrybinių dirbtuvių ir mokymų dėka, stovyklautojai savaitės pabaigoje jau turėjo pilnai išvystytas verslo idėjas, kurios galėtų būti realiai įgyvendintos.

Pirmojoje stovyklos pamainoje, stovyklautojai kūrė startuolius jiems aktualiomis temomis. Tarp jų buvo galima išvysti idėją išmaniam čiužiniui, kuris padės ryte lengviau išsiversti iš lovos. Taip pat verslo planai turėjo ir socialinio verslo užuomazgų, pavyzdžiui programa, padedanti rasti laikinų, smulkių darbų moksleiviams, kurie nori papildomai užsidirbti įvairiems pomėgiams. Kitos komandos vystė idėjos tokioms problemoms kaip, kaip pagalba laikantis pažadų sau, jaunimo užimtumas ir bendraminčių susibūrimai, efektyvaus laiko planavimo programos ar priminimai, pamirštantiems išgerti vaistus bei vitaminus.

Savaitės pabaigoje visos komandos savo idėjas pristatė komisijai, kurioje buvo Startup Lithuania, Reach for Change, FOLK agentūros, HomoEminens, Stratup Highway bei CodeAcademy Kids atstovai. Išklausę visų pristatymų, komisijos nariai buvo maloniai nustebinti stovyklautojų idėjų ir drąsiai teigė, jog Lietuvos ateitis tikrai yra gerose rankose.

Tikėdami stovyklautojų idėjomis, vienas iš stovyklos partnerių – Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas ir jo įkūrėja Simona Šimulytė, visiems dalyviams įsteigė prizą – galimybę pretenduoti į itin vetingus trijų mėnesių online mokymus, kuriuos rengia verslumo inkubatorius Bridge for Billions. Šis institutas yra oficialus Birdge for Billions atstovas Baltijos šalyse. Visi dalyvavę stovyklautojai gali aplikuoti, paruošdami motyvacinį laišką ir verslo idėjos pristatymą. Su šiais mokymais komandos gaus visas reikiamas konsultacijas ir taip dar labiau priartės prie savo idėjų įgyvendinimo.

Bridge for Billios organizacija ilgai analizavo verslo procesus, vykstančius pažngiausiose komapnijose visame pasaulyje. Po kelis mėnesius trukusių tyrimų, interviu ir kūrybinių procesų su verslininkais, mentoriais, investuotojais ir kitais profesionalais, jų komanda sukūrė verslo kūrimo įrankius, kurie dabar padeda daugybei naujų startuoliu visame pasaulyje. Galimybė gauti tokias profesionalias konsultacijas nemokamai pasitaiko tikrai ne kasdien, tad organizatoriai džiaugiasi, jog būtent Silicon Valley vasaros stovyklos dalyviai galės būti šių mokymų dalimi.

Šiuo metu jau prasidėjo antroji Silicon Valley vasaros stovyklos pamaina, tad organizatoriai nekantrauja išgirsti, kokias idėjas sukurs šios savaitės komandos. Primename, jog laukia dar viena pamaina, liepos 17-21 dienomis, į kurią dar yra likę laisvų vietų, tad norintys – nedelskite.

Registracija: info@codeacademykids.com arba telefonu +37068333630.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!