5 patarimai, kaip pasinaudoti laiku namuose karantino metu

Ne paslaptis, kad artimiausią laiką skirsime buvimui namuose. Tik taip galime prisidėti prie pagalbos medikams, sumažindami jų apkrovas bei stabdyti viruso Covid-19 plėtimuisi. Taigi, kad laikas neprailgtų, rekomenduojame 5 veiklas, kurios gali paįvairinti dienas, leidžiamas namuose. 

 

Planuokite!

Suplanuokite savo dienas – taip jos bus daug produktyvesnės. Karantinas – tai gyvenimo sąlygų bei įpročių pasikeitimas, tačiau tikrai ne pasaulio pabaiga! Galbūt tai puikus metas į dienotvarkę įtraukti dalykus, kuriems ankščiau neradote laiko? Pavyzdžiui, kasdien mankštintis, pusvalandį per dieną skaityti knygą ar mokytis naujų dalykų, ir kt.  Rutina padeda jaustis saugesniems ir leidžiamą laiką sustato į vėžias. 

 

Mokykitės! 

Saviizoliacijos laikas – puikiai tinkamas naujiems dalykams mokytis. Programavimo žinios – vienos iš labiausiai reikalingų šių dienų įgūdžių. Džiaugiamės, kad jau galime pasiūlyti visus CodeAcademy kursus pradedantiesiems bei pažengusiems mokytis nuotoliniu būdu – su tais pačiais profesionaliais dėstytojais bei jų konsultacijomis bei up-to-date programomis, kurios padės įgyti šiomis dienomis reikalingų įgūdžių. Plačiau apie kursus rasite čia. Nuotoliniu būdu gali mokytis ir moksleiviai – daugiau informacijos apie būrelius rasite čia. https://www.codeacademykids.com/online-mokymai/

 

Medituokite!

Meditacija suteikia nesuskaičiuojamą naudą kūnui ir protui. Visų pirma, meditacija mažina nerimą ir padeda suvaldyti stresą, gerina emocinę būseną bei stabilumą. Maža to, meditacija daro teigiamą įtaką: mažina aukštą kraujospūdį, retėja nerimo priepuoliai, sumažina bet kokį skausmą susijusį su įtampa: galvos skausmą, nemigą, švelnina raumenų ir sąnarių problemas, skatina seratonino gamybą, kuris pagerina nuotaiką, gerina imuninę sistemą ir sustiprina organizmą. 

 

Skirkite laiko artimiesiems! 

Senai kalbėjote su tolimesniais giminaičiais ar draugais? Puikus laikas juos prisiminti bei paklausti, kaip laikosi. Vyresniems žmonėms galite pasiūlyti pagalbą atnešant ar užsakant maisto produktus, bei kitas būtinasias prekes. Nepamirškite ir vyresnio amžiaus kaimynų – galbūt einant iš parduotuvės galėtumėte ir jiems atnešti kelis būtinuosius produktus? Nelikime abejingi, padėkime bei skirkime laiko vieni kitiems, tai – geriausias priešnuodis. 

 

DIY – Do It Yourself!
Kalbame apie dekoravimą, konstravimą bei taisymą namuose, su turimomis priemonėmis. Internete galima rasti begalę idėjų, kaip antram gyvenimui prikelti nebenešiojamus drabužius, įsirengti darbo stalą, pasisodinti daigų, dekupažuoti senas dėžutes ir kt. Daugiau įkvėpimo rasite: 

Linkime prasmingo laiko namuose ir tikimės, kad karantinas padės įveikti pandemiją greičiau! 

Stay home, stay safe, stay healthy. ????

 

Pasidalink

Susisiekite su mumis!