10 geriausių svetainių, padėsiančių freelancer’iams rasti darbo pasiūlymus

Šiame įraše apžvelgsime geriausias platformas, padedančias bendradarbiauti laisvai samdomiems specialistams ir klientams. Skirtingos platformos yra skirtos skirtingų sričių freelancer’iams – dizaineriams, web developer’iams, tekstų rašytojams, SEO specialistams ir kt. Trumpas gidas, kuris padės pasirinkti labiausiai tinkančią platformą:

1. Upwork

Upwork (anksčiau vadintoje oDesk) platformoje yra daugiau nei 1,5 milijono klientų, laukiančių įvairių sričių specialistų. Upwork pasižymi išskirtiniu funkcionalumu: projektą galite rinktis iš trumpalaikių arba ilgalaikių, skirtų pradedantiesiems arba pažengusiems, o atlyginimą skaičiuoti galite už valandas arba už visą projektą, nepriklausomai nuo trukmės.  Tad nesvarbu kuriame karjeros etape esate, Upwork platformoje tikrai rasite sau tinkamą projektą.

2. Toptal

Visai kitokia politika nei kitos platformos šiame sąraše besivadovaujanti Toptal platforma yra skirta patyrusiems, talentingiems freelancer’iams. Patekti į Toptal yra ilgas ir gan sudėtingas procesas – iš visų norinčių yra priimami vos 3%, tačiau jį įveikus atsiveria galimybės dirbti su tokiais klientais kaip JPMorgan, Zendesk, Airbnb ir kt.

3. Freelancer

Priešingai nei dauguma kitų platformų, Freelancer suteikia galimybę varžytis dėl užsakymų tam tikruose konkursuose, kad įrodyti užsakovui savo įgūdžius bei galimybes. Jei mėgstate konkurenciją ir esate užtikrinti savo įgūdžiais, ši platforma yra puikus būdas pritraukti daugiau klientų ir gauti daugiau užsakymų.

4. Craigslist

Nors dauguma galvoja, kad Craigslist yra tik dar viena platforma, skirta pirkti ir parduoti įvairius daiktus, iš tiesų tai yra puiki vieta rasti užsakymams. Galite lengvai naršyti bei ieškoti pasiūlymų tiek darbui nuotoliniu būdu, tiek projektų ofisuose didžiuosiuose pasaulio miestuose.

5. Guru

Guru platforma leidžia lengvai dalintis savo portfolio ir sukurtais projektais ir siūlo išskirtinę funkciją – kiekvieną dieną rodo naujus, labiausiai Jums tinkančius, projektų ir darbų pasiūlymus.

6. 99designs

Platforma skirta laisvai samdomiems dizaineriams. 99designs suteikia galimybę konkuruoti dizaino konkursuose ir gauti atsiliepimą kai klientas pasirenka tinkamiausią. Tai puiki vieta dizaineriams parodyti savo talentą ir įgūdžius.

7. Peopleperhour

Peopleperhour platforma skirta web projektams. Jeigu esate dizaineris, web developer’is, SEO specialistas ar kt., šioje platformoje tikrai rasite tinkamų pasiūlymų.

8. Freelance Writing Gigs

Nesvarbu ar esate rašytojas, redaktorius, blogeris, publikuotojas ar kaip nors kitaip susijęs su rašymu, Freelance Writing Gigs yra platforma skirta Jums.

9. iFreelance

Ši platforma yra skirta visokių sričių specialistams – programuotojams, dizaineriams, redaktoriams, rinkodaros profesionalams ir kt. Priešingai nei dauguma kitų platformų, iFreelance leidžia pasilikti 100% uždarbio.

10. Project4hire

Project4hire platforma leidžia lengvai susirasti tinkamiausius projektus – tai padeda padaryti išskirtinė sistema, sudaryta iš kategorijų ir subkategorijų, kuriose lengvai ir greitai galėsite išsirinkti projektą, kuris atitinka Jūsų galimybes ir turimus įgūdžius.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!