CodeAcademy studentai: Žavinta

Šiandien dalinamės vienos iš CodeAcademy Web dizaino studenčių istorija. Ji iki kursų neturėjo nieko bendro su IT ir CodeAcademy atrado per malonų atsitiktinumą. Vėliau ji mus vis sutikdavo įvairiuose renginiuose, kol galiausiai nusprendė, jog CodeAcademy yra vieta, kur ji norėtų išmėginti savo jėgas bei išmokti naują, naudingą įgūdį. Kviečiame susipažinti su Žavinta!

Ką veikei prieš ateinant į kursus?

Ir prieš ateinant, ir dabar darbuojuosi nevyriausybinėje organizacijoje komunikacijos srityje.

Kaip atsidūrei CodeAcademy ir kaip nusprendei baigti Web dizaino kursus?

Išties pirmas kontaktas gimė, kuomet pati, kaip organizacijos atstovė kreipiausi į Jus pamačiusi skelbimą, kad kuriate nemokamai internetinius puslapius nevyriausybinėms organizacijoms. Po to, ,,Game on” renginyje vėl sutikau Jus, kur pirmą kartą išgirdau apie organizuojamus Web dizaino kursus, tuomet pati ir užsigeidžiau pasimokyti. Negana to, kad pati baigiau kursus, tai dar paskatinau vyrą ir savo brolį mokytis CodeAcademy. Neslėpsiu, bet iki šiol karts nuo karto motyvacijos palaikymui užsuku į Jūsų organizuojamus renginius.

Ar sunku buvo mokytis kursų metu?

Oi…mano grupė buvo išties stipri – vieni turėjo patirties IT pardavimuose, kiti bent susipažinę su Photoshop’u studijų metu ar turėjo stiprius IT žinių pagrindus, tuomet man, stipraus background’o neturinčiam žmogui, reikėjo stipriai pasitempti. Bet kursų gale buvo smagu iš paties dėstytojo išgirsti, kad padariau didelę pažangą, nes ir pati jaučiau, kad visgi lūžis įvyko.

Kas pasikeitė tavo gyvenime po kursų?

Iš tiesų dirbu tą patį darbą, bet jaučiu, kad po metų ar dviejų norėčiau galutinai persikvalifikuoti ir įsidarbinti IT sektoriaus įmonėje. Norisi suprasti, ar galėčiau dirbti tokioje srityje, pasitikrinti, kaip man sektųsi dirbti komandoje, kokio darbo greičio tikimąsi. Nors didžiausia siekiamybė turėti savo susikurtą darbo grafiką ir freelance’inti.

Ką mėgstate veikti laisvalaikiu?

Anksčiau išties daug domėjausi Rytų kultūra, o dabar, kadangi jaučiu, kad turiu mažiau laisvo laiko, tai tiesiog mėgstu atsiriboti nuo visko ir kaip įmanoma dažniau nuvykti į gamtą, taip pat neseniai atradau bėgiojimą, nors į maratonus dar tikrai nesiruošiu, bet jaučiu, kad tai smagus hobis.

 

Kviečiame ir Jus išdrįsti įvesti teigiamų pokyčių į savo profesinį gyvenimą – ar tai būtų turimų įgūdžių gilinimas, ar visiškai naujų dalykų išmokimas ir karjeros pakeitimas. Visa tai yra įmanoma, o su CodeAcademy pagalba – dar ir paprasta bei greita!
CodeAcademy siūlomus kursus bei studijas rasite čia. Esame įsikūrę Vilniuje, Kaune, o greitu metu startuosime ir Klaipėdoje!

Pasidalink

Susisiekite su mumis!