CodeAcademy studentai: Mindaugas

Dalinamės CodeAcademy studento Mindaugo istorija. Mindaugas baigė PHP programavimo studijas ir įgytų žinių naudą ir apie naują požiūrį darbe jis pasakoja savo interviu.

Ką veikei prieš ateinant į kursus?

 

Turiu elektro technikos inžinerijos bakalauro ir magistro laipsnius ir kaip ir prieš kursus, taip ir dabar darbuojuosi elektros inžinerijos srityje.

 

Kas paskatino pasirinkti PHP studijas ir CodeAcademy?

 

Nusprendžiau, kad PHP kalba yra puikūs programavimo pradmenys ir nebloga įvadinė programavimo kalba. Prieš tai domėjausi IT, bet norėjosi rimčiau pagilinti žinias. CodeAcademy pasirinkau paskatintas teigiamų atsiliepimų internete, ramino tai, kad tai nebus tik išklausytos valandos, bet studijų gale lauks ir diplomas.

 

Kaip pasikeitė tavo gyvenimas po PHP studijų?

 

Kardinalių pokyčių neįvyko, nes darbo nepakeičiau, bet jaučiu kitokį pokytį. Jaučiu, kad ne tik įgijau kolegų pagarbą, bet ir pats darbdavys pradėjo mane kitaip vertinti kaip specialistą, turintį platesnį, aktualių IT žinių lauką ir kaip galimą ,,proto nutekėjimo” atvejį. Nors darbe neprogramuoju ir pagrindinės darbo užduotys sukasi apie inžineriją, bet įgytos programavimo žinios ir mąstymas padeda iš kitos pusės matyti ir kitaip spręsti kasdienes užduotis. Taip pat, turiu pridurti, kad noras keisti profilį liko ir ateityje pagilinus žinias visai įmanoma, kad dirbsiu IT sektoriuje.

 

O ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

 

Nieko nenustebinsiu atsakydamas, kad domėjimasis šiuolaikinėmis technologijomis yra mano hobis, taip pat mėgstu vakarus leisti su šeima ir draugais, na, o vasarą nemažai laiko praleidžiu padėdamas bitininkauti. Na išties apie bites ir IT naujoves sukasi mano laisvalaikis.

Daugiau apie mūsų organizuojamus kursus skaityk čia.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!