CodeAcademy studentai: Haroldas

Šiandien dalinamės CodeAcademy studento Haroldo trumpu interviu. Haroldas baigė Java programavimo studijas, po kurių jau spėjo pakeisti ne tik darbą, bet ir pradėjo gilintis į kitas programavimo kalbas savarankiškai.

Ką veikei prieš ateinant į kursus?

Esu studentas, studijuoju ekonomiką ir politiką, ISM vadybos ir ekonomikos universitete. Šiuo metu esu trečiakursis. Kursų metu studijavau antrame kurse.

Ar sunku buvo suderinti CodeAcademy ir studijas universitete?

Iš tiesų derinau kur kas daugiau: studijas universitete ir CodeAcademy bei analitiko darbą konsultacinėje įmonėje, bet viskas pavyko puikiai.

Kas paskatino persikvalifkuoti ir nerti į naują sritį?

Iš tiesų visuomet turėjau nemažai idėjų, kurias norint įgyvendinti visuomet reikėjo kreiptis į draugus-programuotojus. Taigi, jaučiau, kad atsibodo kaskart ieškoti pagalbos. Norėjosi pačiam išbandyti programavimą bei įgyvendinti idėjas.

 

Kodėl pasirinkai JAVA studijų programą?

 

JAVA studijas rinkausi dėl JAVOS populiarumo bei aktualumo. Taip pat, vienas lemtingų kriterijų buvo tai, jog būtent JAVA yra pritaikyta kurti programėles Android platformai.

 

Kaip pasikeitė tavo gyvenimas po JAVA studijų?

 

Tiesą pasakius, mečiau JAVA. Code Academy JAVA kursai padėjo puikius programavimo pamatus ir po to leido daug greičiau atrasti bei įsisavinti kitas programavimo kalbas. Dabar savarankiškai gilinuosi į duomenų analizės sritį bei programuoju dvejomis šios srities specialistų mėgstamomis kalbomis – R bei Python. Neseniai netgi gavau duomenų analitiko darbą įmonėje Tesonet.

 

Haroldo pavyzdys skatina ne tik tikėti idėjomis ir svajonėmis, bet ir žengti jų link, nes tik tada vyksta didžiausi atradimai bei gyvenimo virsmai, kurie įkvepia.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!