7 priežastys išmokti programuoti Front-end

Šiandien kiekienai įmonei reikalinga internetinė svetainė. Šiuo metu Pasauliniame tinkle (World Wide Web) yra apie 5 milijardus internetinių svetainių. Šis, kasdien augantis, skaičius tik įrodo, kad ateityje reikės dar daugiau žmonių galinčių kurti, programuoti, piešti, administruoti bei analizuoti tinklapius. Gera vartotojo patirtis prasideda funkcionaliame ir patraukliame puslapyje. Front-end programavimas suteikia galimybę atskleisti savo kūrybiškąją ir techniškąją puses. Be visų jau paminėtų, 7 pagrindinės priežastys išmokti programuoti Front-end.

  1. Didelė specialistų paklausa

Kompanijos nuolat siekia išsiskirti iš kitų, kurdamos tinklapius, pasižyminčius ryškiais ir akį traukiančiais vizualais ir siūlančius stiprų bei efektyvų funkcionalumą. Todėl svetainės yra nuolat atnaujinamos, sekamos vizualų tendencijos.

  1. Didelis atlyginimas

Metinis pradedančiojo front-end programuotojo atlyginis JAV svyruoja tarp 53 000 ir 75 000 dolerių. Programuotojo, turinčio daugiau nei 3 metų patirtį – tarp 72 000 ir 100 000 dolerių. Kiekvienais metais atlyginimai pakyla apie 4 – 5 %.

  1. Didėjanti darbuotojų paklausa

Prognozuojama, kad iki 2024 metų front-end programuotojų poreikis padidės 27%, tai yra daug daugiau nei bet kurios kitos specialybės darbuotojų.  Prie specialistų poreikio augimo prisideda ir augantis mobiliųjų įrenginių naudojimas ir e-komercija.

  1. Ateities perspektyvos

Sugebėjimas kurti internetinius puslapius dabar yra didelis privalumas, tad norint pakeisti poziciją bus daug paprasčiau – būsite laukiami ir projektų vadovo, team lead’o, o galbūt ir techninio skyriaus vadovu. Yra dar daugiau galimybių – laisvai samdomo darbuotojo karjera, konsultavimas, dėstymas arba savo verslo, susijusio su IT kūrimas.

  1. Paprasta išmokti

Išmokti, kaip sukurti ar pakeisti internetinę svetainę nėra sunku. Galima rasti begalę reikalingos informacijos ir patarimų, įvairių kursų, Front-end kursus galite rasti ir CodeAcademy.

Reikalavimai programuotojams būna labai skirtingi, tačiau dažniausiai yra žiūrima ne į diplomą, o į žmogaus sugebėjimus. Jei turite noro ir kantrybės, nesunkiai galite tapti front-end programuotoju, nepriklausomai nuo to, koks yra išsilavinimas. Šiuo metu paklausiausi yra programuotojai, dirbantys HTML5, CSS3 ir naujaisais JavaScript karkasais AngularJS ir BackboneJS.

  1. Lankstumas

Front-end programuotojo karjera suteikia lanksčias sąlygas dirbti: galite dirbti iš namų, darbo laikas nėra ribojamas, viskas priklauso nuo to, su kokia kompanija dirbsite. Norite būti nepriklausomas darbuotojas? Apie 25% programuotojų yra laisvai samdomi specialistai, tai reiškia, kad jie patys pasirenka kokius projektus nori kurti, patys nustato kainas ir pasirenka darbo laiką.

  1. Galimybė dirbti su industrijos lyderiais

Daug kompanijų nuolatos ieško programuotojų, galinčių kurti ir tobulinti internetinius puslapius. Talentingų programuotojų laukiančios kompanijos:

Uber, Amazon, GE Power, Comcast, JPMorgan Chase, AOL ir dar daugiau.

Taigi, didėjanti paklausa, didelis atlyginimas, karjeros galimybės ir lanksčios darbo sąlygos programuotojo karjerą padaro labai patraukiu pasirinkimu. Nesvarbu, ar pasirinksite mokytis savarankiškai, ar lankyti kursus, prisiminkite, kad siekiant geriausio rezultato kuriant svetainę, turite naudoti naujausius įrankius ir programines sistemas, o gerai išmokus principus,  padėsite puikų pagrindą savo karjeroje.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!