6 priežastys rinktis front-end programavimą

Šiais laikais kiekvienam verslui internetinis puslapis yra tiesiog privalomas dalykas. 2017-ųjų metų birželį yra priskaičiuota bemaž 4,5 milijardo egzistuojančių internetinių svetainių. Šis skaičius demonstruoja galybę potencialių darbo galimybių, kurios laukia naujų internetinių puslapių kūrėjų, žmonių, kurie yra būtini programuojant, statant, analizuojant ir prižiūrint šiuos puslapius.

Šiomis dienomis yra daug kalbama apie vartotojo patirtį(UX) internete. Puiki vartotojo patirtis prasideda su išvaizdžiu ir funkcionaliu puslapiu, kur skatina žmones apsilankyti ir tyrinėti. Web kūrimas yra viena tų karjerų, kur kūrybiškumas bei techninis išmanymas eina koja kojon ir front-end programavimas yra darbas, kuris suteikia begalę jaudinančių galimybių atskleisti savo kūrybinę bei techninę puses.

Neskaitant savo kūrybiškumo panaudojimo, štai dar kelios didelės priežastys, kodėl vertėtų pasirinkti front-end programavimo karjerą:

  1. Didelė paklausa

Yra didžiulė front-end programuotojų paklausa, kadangi įmonės bei organizacijos nuolatos ieško būdų kaip tapti pranašesniais už savo konkurentus, sukuriant internetines svetaines, kurios yra turtingos vizualais ir suteikia stiprų, prasmingą vartotojo patirtį. Itin didelė paklausa yra labiau patyrusiems web programuotojams, kurių įmonės ieško ypatingai ir siūlo nemenkus atlyginimus.

  1. Lengva išmokti

Web programavimas laikomas gan lengvu išmokti, kadangi internetas yra pilnas pamokų, pavyzdžių ir kitų resursų, suteikiančių galimybę gauti patirties ir reikiamų įgūdžių. Išsilavinimo reikalavimai front-end programuotojams varijuoja nuo mokyklinio diplomo iki bakalauro laipsnio, o tai reiškia, jog jūsų išsilavinimas nesutrukdys jums gauti savo svajonių darbą. Jeigu esate pakankamai motyvuoti, užsidegę ir turintys pakankamai techninių žinių, jūs jau pakeliui tapti profesionaliu front-end programuotoju.

Šiuo metu gan paklausūs žmonės, mokantys HTML5, CSS3 ir naujus JavaScript karkasus, tokius kaip AngularJS ir BackboneJS. Web programuotojams reikalingas nuoseklus HTML ir HTML5 programavimo kalbų suvokimas.

  1. Lanksti karjera

Front-end programavimo karjera suteikia itin daug lankstumo, lyginant su kitomis specialybėmis. Tai vienas tų darbų, kurį galite atlikti dirbdami iš namų. Darbo laikas taip pat ganėtinai lankstus priklausomai nuo to, su kokiu klientu dirbate.

Norite būti pats sau bosas? Jokių problemų. Pagal 2014 metų statistiką, 25% web programuotojų buvo savarankiškai įsidarbinę, ir šis skaičius tik augs ateityje. Be to, įgiję pakankamai patirties, galite įsidarbinti konsultantu, arba įkurti savo paties internetinių sprendimų įmonę.

  1. Darbo paklausos didėjimas

Web programuotojų darbo paklausos augimas 2018-aisiais metais planuojamas daug didesnis, nei kitų sričių specialistų. Šiuo metu numatomas 24% front-end programuotojų darbo vietų augimas iki 2024 metų, o tai yra išties daug lyginant su kitomis darbų sritimis. Šią paklausą lems nuolatos didėjantis mobiliųjų prietaisų bei e-komercijos populiarumas.

  1. Kūrybiškumas

Front-end programuotojų darbas yra visiškai susijęs su kūrybiškumu bei problemų sprendimu. Kaip web programuotojas, jūs turėsite įgauti įgūdžių, kad galėtumėte kurti personalizuotus puslapius ir sukurti puikią vartotojo patirtį. Visa tai stipriai priklausys nuo jūsų kūrybiškumo bei gebėjimo spręsti naujas problemas.

  1. Tai nuolatos besikeičianti sritis

Front-end programavimas yra iš tiesų jaudinanti specialybė, nes ji nuolatos kinta ir vystosi, tobulėja. Tai reiškia, jog jūs visada turėsite galimybę dirbti su naujais įrankiais ir įgauti naujų įgūdžių. Tai sritis, kurioje jūs nuolatos tobulėsite ir pritaikysite naujai išmoktus dalykus.

Jeigu jūs mylite technologijas, mėgstate sukurti nuostabią vartotojo patirtį, norite atskleisti savo kūrybiškumą, ar tiesiog norite jaudinančios karjeros su daug potencialo augimui, front-end programavimas yra sritis kaip tik jums.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!