Už verslo partnerystes „CodeAcademy“ programavimo akademijoje bus atsakingas IT ekspertas Marius Pareščius

Programavimo akademija „CodeAcademy“ – gerai žinomas Lietuvos technologijų sektoriaus vardas. Akademijos tikslas – atliepti nuolatos didėjantį IT specialistų poreikį ir orientuotis į ateitį: siūlyti šiuolaikiškas, jau rinkoje patikrintas programas, kurios bus aktualios ateities darbo rinkoje, taip veiksmingai prisidedant prie technologijų sektoriaus plėtros. Todėl prie programavimo akademijos komandos prisijungia IT ekspertas Marius Pareščius. Jis „CodeAcademy“ bus atsakingas už verslo partnerystes.

M. Pareščius yra technologijų ir IT ekspertas, šios srities atstovams puikiai pažįstamas ir vertinamas. Jis taip pat yra verslininkas, inovatorius, startuolių konsultantas ir mentorius, vadovavęs daugybei IT projektų. M. Pareščius buvo paskirtas finansinių technologijų grupės „Paysera“ viceprezidentu plėtrai, atsakingu už bendrovės plėtrą užsienyje.

Be to, M. Pareščius yra Lietuvos klasterių asociacijos vadovas, o lyderystės įgūdžius plėtė ir Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmones vienijančioje asociacijoje „Infobalt“ – buvo šios asociacijos valdybos narys ir viceprezidentas.

Technologijų ekspertas daug dėmesio skiria kibernetiniam saugumui: analizuoja ir įspėja apie riziką, susijusią su programišių veikla, kompiuteriniais virusais, hibridinio karo pavojais. M. Pareščiui nesvetima ir visuomeninė veikla, savo patirtimi jis dalijasi Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose, laidose ir su valstybinėmis institucijomis.

„CodeAcademy“ yra inovatyvi, nuolat tobulėjanti ir koja kojon su technologijų srities augimu žengianti akademija. Ji ruošia IT specialistus, keičia ir tobulina darbuotojų kvalifikaciją bei intensyviai bendradarbiauja su IT įmonėmis. Tad solidi M. Pareščiaus patirtis ir ekspertiškumas neabejotinai padės akademijai efektyviau siekti užsibrėžtų tikslų ir skatinti technologijų pažangą.

Pačiam M. Pareščiui veikla „CodeAcademy“ verslo partnerysčių srityje – nuoseklus karjeros etapas prisidedant prie technologijų sektoriaus augimo ir tobulėjimo bei IT rinkos stiprinimo.

„Esu dėkingas už galimybę prisijungti prie lyderiaujančios ir technologijų sektorių auginančios programavimo akademijos. „CodeAcademy“ veikla sparčiai besikeičiančiame IT pasaulyje yra nepaprastai svarbi ir kuria naudą verslui. Džiaugiuosi, kad mano sukaupta patirtis padės siekti ir įgyvendinti veržlios ir ambicingos akademijos tikslus“, – sako M. Pareščius.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!