Investicija į mokslus nuo šiol mažesnė ir atsipirks su kaupu

Norint išmokti naujų dalykų visuomet sunkiausias pirmas žingsnis. Tačiau jį žengus judėti į priekį lengviau. Tiesa, siekiant tapti geru naujos srities specialistu, vien pagrindų nepakaks. Todėl rimtai planuojantiems apie programuotojo,kitokio IRT specialisto karjerą ar norintiems pakeisti dabartinę profesiją, CodeAcademy siūlo žengti iš karto du žingsnius.

Pradedančiųjų kursų metų įgyjamos bazinės žinios, kitaip sakant, padedami tvirti pagrindai ateičiai. Tačiau norint tapti paklausiu specialistu ir iš esmės padaryti pokytį karjeroje, rekomenduojame ilgai nedelsus tęsti mokslus pasirinkus kurią nors iš sau artimų antrojo lygio studijų krypčių. Tai ne tik padės jums lengviau susirasti darbą ateityje, bet ir leis sutaupyti pinigų dabar – nuo šiol tie, kurie rinksis tęstinius kursus, už mokslus mokės mažiau!

Renkantis kursus ir studijas bendrai, už kursus mokėsite 489 eurus, o studijos kainuos – 2500 eurų.

Nenusiminkite jei mokėti negalite iškart – Luminor paskolos kviečia neatidėti mokslų ateičiai ir mokėti už mokslus labai patogiomis sąlygomis. (galite susipažinti čia: https://www.luminor.lt/lt/neatidek-mokslu-ateiciai)

Daugiausia dėmesio – praktikai

Antrojo lygio kursuose didžiąją laiko dalį studentai praleidžia dirbdami su realiais projektais, todėl ne tik įgauna naujų įgūdžių, bet ir susiformuoja savo darbų pavydžių portfelį, be kurio įsidarbinti būtų sudėtinga. Pažengusiųjų studijos trunka 432 kontaktinių valandų, o paskaitos vyksta vakarais, tad patogu tiek studentams, tiek dirbantiems.

Studentai baigę pradedančiųjų kursus ir norintys pasipraktikuoti su realiais projektais gali gauti užduočių, žinių bei pagalbos iš pažengusiųjų studijų studentų, kurie dar nespėjo įsidarbinti. “Code Brother” programa veikia tuo pačiu, kaip ir visame pasaulyje populiariu, “Big Brother” principu, todėl “pre-junior” lygio programuotojai gali mokytis ir dirbti kartu su aukštesnio profesionalumo programuotojais.

IRT specialistų poreikis augs

Išlaikyti veiklos tęstinumą baigus antrojo lygio studijas mūsų studentams paprasta, nes nuolat konsultuojamės su IT įmonių atstovais, kas pusmetį atnaujiname programas ir siūlome tik tokius kursus, kurie atitinka rinkos bei CodeAcademy partnerinių įmonių poreikius.

Iki šiol IRT specialistų skaičius augo 10 kartų sparčiau nei didėjo bendras samdomų darbuotojų skaičius, o kad šių profesionalų poreikis ateityje tik didės rodo asociacijos „INFOBALT“, agentūros„Investuok Lietuvoje“ bei Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro atliktas IRT sektoriaus tyrimas.

Analitikai teigia, kad artimiausiais metais itin paklausūs turėtų būti programuotojai ir jaunesnieji programuotojai, gana daug įmonėms prireiks ir vyresniųjų bei vadovaujančių programuotojų.

Reikalingiausių profesijų dešimtuke taip pat yra IRT konsultantai, projektų vadovai, testuotojai, vartotojo sąsajų kūrėjai, sistemų architektai, informacijos saugumo administratoriai ir informacinių sistemų grafikos dizaineriai.

Skaičiuojama, kad iki 2020 m. bus įdarbinta apie 4450 įvairaus lygio programuotojų, o iš viso daugiau nei 13 tūkstančių IRT specialistų.

Norint patenkinti tokią paklausą, maždaug kas dešimtas artimiausiais metais išsilavinimą įgysiantis asmuo turėtų baigti IRT studijas, o dabar tokį įgyja tik 4 iš 100 aukštųjų mokyklų ir 7 iš 100 profesinių mokyklų absolventų.

Atlyginimai irgi vilioja

Džiugina ne tik šio sektoriaus ateities paklausa, bet ir atlyginimai. Jau dabar vidutinis IRT specialistų atlyginimas yra daugiau nei dvigubai didesnis už šalies vidurkį.

2017 m. kovo mėnesio Sodros duomenimis, IRT specialistas per mėnesį vidutiniškai uždirbo 1590€, tuo tarpu visos šalies vidurkis  790€/mėn.

Siekdami, kad galimybės tapti paklausiais specialistais būtų prieinamos visiems, pagal užsienio praktiką sukūrėme tokį studijų apmokėjimo modelį, kuomet studentas už savo mokslus išsimokėti pradeda tik gavęs darbą. Bendradarbiaujame su banku „Luminor”, kuris mūsų studentams, pasirinkusiems iškart abiejų lygių studijas, siūlo itin palankias išsimokėjimo sąlygas: nereikia įkeisti turto, skolintis galima laikotarpiui iki 5 metų ir nereikalingas bendraskolis.

Beje, Pasaulio ekonomikos forumas, prognozuoja, kad iki 2020 m. darbo gali netekti net apie 5 mln. žmonių, iš kurių didžioji dalis verslo aptarnavimo ir administracinio pobūdžio sričių specialistai. Jų funkcijas pakeis skaitmeninimo sprendimai. Kita vertus, šie rinkos pokyčiai sukurs ir apie 2 mln.naujų darbo vietų, kurios bus reikalingos vystant dirbtinio intelekto technologijas, analizuojant didžiuosius duomenis bei plėtojant kitas aukštąsias technologijas. Į kurį sąrašą patekti – spręsti Jums. O „CodeAcademy” padės, jei nuspręsite žengti koja kojon su pasauline rinka ir tendencijomis.

 

Pasidalink

Susisiekite su mumis!