Internetinių puslapių kūrimas ir interneto rinkodara

CodeAcademy programavimo akademija visai nesenai pristatė naują mokymų programą, remiamą Lietuvos Darbo Biržos bei Europos Sąjungos kursai – Internetinių svetainių kūrimas ir reklama internete “.  Šiais laikais  internetinė svetainė yra gyvybiškai svarbi kiekvienam verslui, organizacijai ar paslaugas teikiantiems specialistams, tad mokėti ją sukurti yra labai naudingas ir pelningas įgūdis. Tai gali pagrįsti skaičiai – kiekvieną mėnesį daugiau 4000 žmonių Google paieškos sistemoje ieško interneto svetainių kūrėjo. Šiame kurse studentai mokysis kurti internetinį puslapį naudojantis populiariausia pasaulyje WordPress programa. Dar vienas svarbus dalykas, norint parduoti savo ar kliento prekes ar paslaugas – jų pateikimas. Kursuose studentai sužinos, kaip patraukliai pateikti produktus ar paslaugas, reklamuoti jas ar priminti apie pasiūlymus su remarketingu.

Reklama internete – vienas pigiausių ir efektyviausių būdų pasiekti savo tikslinę auditoriją. Tačiau išsirinkti, kuris sklaidos kanalas tinkamiausias yra sudėtinga. Vienas iš būdų – reklama Google AdWords. Dažnai prekių ar paslaugų paieška prasideda Google svetainėje, todėl Google Adwords reklamaavimosi paieškos rezultatuose sistema šiandien yra populiariausia interneto reklamos platforma. Reklama Google AdWords pasižymi greitais rezultatais, kokybiška tiksline auditorija bei užtikrinta reklamos biudžeto kontrole. Dar viena populiari reklamos platforma – socialinis tinklapis Facebook. Reklama čia yra ideali įmonėms, parduodančioms prekes ar paslaugas priskiriamas laisvalaikio auditorijai. Reklama socialiniame tinkle Facebook pasižymi nemokamu optimizavimu ir virusinio turinio galimybėmis – reklamuojamus įrašus vartotojai gali dalintis su draugais, o tai įmonei nieko nekainuoja. Dar viena reklamos tendencija – socialinių tinklų žvaigždžių marketingas, puikus to pavyzdys Lietuvoje – stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Reklama populiari ir kituose socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Instagram ar LinkedIn. Vienu iš efektyviausių bei ilgalaikiškiausių reklamos būdu laikoma paieškos variklio optimizacija ( Search Engine Optimization ). Tai yra procesas, skirtas siekti aukščiausių rezultatų paieškos sistemose, dažniausiai – Google. Kuo aukštesnė internetinio puslapio pozicija, tuo didesnis svetainės matomumas, svetainė pritraukia daugiau lankytojų ir padaro daugiau pardavimų. SEO pasižymi nuolatiniu lankytojų srautu – kiekvieną dieną Google paieškos svetainėje atliekama daugiau nei 6 milijardai paieškų, tačiau pasiekti norimus rezultatus užtrunka kiek ilgiau. Kursuose sužinosite apie visus šiuos ir dar daugiau reklamos internete būdų bei išmoksite juos optimaliai pritaikyti praktikoje.

Taigi, baigus kursus sugebėsite sukurti pardavimų platformą – internetinį puslapį ir sukurti tinkamiausią reklamos kampaniją savo produktui ar paslaugai. Šie kursai yra Europos Sąjungos remiamų projektų „Atrask save“  ir „Naujas startas“ dalis, skirti 15 – 29  metų nedirbantiems ir nesimokantiems žmonėms. Baigus kursus studentas yra visiškai pasiruošęs dirbti pasirinktoje srityje, o Lietuvos Darbo Birža padeda susirasti praktiką ar pirmąją darbo poziciją.

 

Pasidalink

Susisiekite su mumis!