CodeAcademy programavimo studijos 101: nuo programavimo pagrindų iki pirmojo darbo

Norėtumėte išmokti programuoti, tačiau negalite skirti 3,5 – 4 metų universitetinėms studijoms? Pataikėte kaip tik ten, kur reikia: Spalio 1 d. CodeAcademy pradeda Studijų 101 programą. Studijos 101 – išgrynintos naujos kartos programavimo studijos, kurios vos per vienerius metus studentą veda nuo programavimo pagrindų iki pirmojo darbo. Tai puiki universitetinių studijų alternatyva, nes CodeAcademy tikslas – kuo sparčiau suteikti visas reikalingas žinias. Jei žinote kryptį, kurioje norite dirbti, universitetinės studijos – geras pasirinkimas, tačiau jei jau esate tiksliai apsisprendę, kad norite būti programuotoju ir šį rezultatą norite pasiekti greitai, vertėtų pasirinkti Studijas 101.

Įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų siūlomų programavimo studijų kaina svyruoja nuo ~5000 iki ~9000 eurų už 3,5 – 4 studijų metus, o štai Studijų 101 kaina – 3500 €. Jei nuspręstumėte mokėti po 100 € per mėnesį, už studijas išsimokėtumėte per 40 mėnesių. (t.y. studijos pabrangtų iki 4000 €). Mokėti už Studijas 101 galima ir dalimis, po 1750 € už semestrą, be to, geras išsimokėjimo sąlygas Jums gali suteikti bankas.

Pasirinkę šias naujos kartos studijas, mokytumėtės tik to, ko jums iš tikrųjų reikia – programavimo, neturėtumėte vargti lankydami šalutinių modulių (pvz.: filosofijos) paskaitas, tad sutaupytumėte ir savo pinigus, ir laiką. Abejojate, ar vos po metų programavimo studijų galėsite lengvai gauti programuotojo darbą? Nesijaudinkite: programavimo studijos 101 paruošia “junior” lygio programuotoją, o 2017 metais 80% CodeAcademy studentų baigusių antro lygio programavimo studijas įsidarbino IT sektoriuje, kadangi po studijų turėjo reikiamas IT bei savęs pristatymo žinias.

Pasirinkote Studijos 101 programą. Kaip viskas vyksta toliau? Visų pirma, norintys studijuoti 101 turės išlaikyti tris stojamuosius testus: informatikos, matematikos ir anglų kalbos žinių. Neišsigąskite – šie testai reikalaus tik pagrindinių jūsų žinių. Įstoję į Studijos 101 programą, studentas pirmąjį mokslo metų semestrą skiria bendriniam kursui, kurio metu įgauna tvirtus programavimo pagrindus. Išklausę bendrinį kursą ir išlaikę egzaminą, jau galėsite pasirinkti sau patraukliausią programavimo kryptį ir likusį pusmetį skirti būtent pasirinktos programavimo kalbos (pvz.: PHP, JAVA, Front-end) mokymuisi. Gavus būtent jums reikalingas žinias atliksite konkrečias jums skirtas praktines užduotis. Šios užduotys pravers jums ir ateityje ieškantis darbo –  praktinės užduotys ir baigiamasis darbas sudarys jums itin reikalingą asmeninį portfolio. Vasarą atliksite praktiką, o jei jums nepavyks susirasti praktikos vietos, tuo pasirūpins CodeAcademy. Norėtumėte dar labiau pagilinti programavimo žinias? CodeAcademy suteikia jums progą lankyti papildomus modulius, kitus CodeAcademy kursus kaip laisviesiems klausytojams. Šiuo metu dirbate ir kartais turėtumėte praleisti paskaitas? Be abejo, žinias geriausiai įsisaviname gyvai dalyvaudami paskaitose, tačiau CodeAcademy puikiai supranta, kad tai – ne visada įmanoma, todėl suteikia internetinę prieigą prie paskaitų ir studijas lengvai galėsite derinti su darbu.

Rinkitės CodeAcademy ir kol bendraminčiai rašys bakalaurinius darbus, jūs būsite įpusėjęs jau trečius finansinės nepriklausomybės ir darbo patirties metus.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!