CodeAcademy Kids vasaros stovykla

Stovyklos – puikus būdas prasmingai praleisti vasaros atostogas, susipažinti su naujais draugais, įgyti naujų įgūdžių bei lavinti įvairius gebėjimus.  Šią vasarą vyks pirmą kartą organizuojama CodeAcademy Kids Sillicon Valley dieninė stovykla. Tai bus verslo simuliacija, paremta  informacinių technologijų centru laikomu Silicio slėniu, įsikūrusio San Franciske, JAV. Silicio slėnyje veikia tūkstančiai IT įmonių, šios industrijos lyderių, tokių kaip Apple Inc., HP, Electronic Arts, Cisco, Google, Netflix, Facebook, Tesla ir dar daug kitų pasaulinių įmonių.

Stovyklos modelis – verslo simuliacija, kurioje dalyviai vystys savo verslo idėjas, kurioms bus skirtas virtualus finansavimas. Moksleiviai kasdien dalyvaus seminaruose ir workshop’uose, kuriuos ves IT ir verslo lyderiai, taip lavindami savo verslumo, diplomatijos, derybų, kūrybinius įgūdžius. Stovyklą vainikuos verslo idėjų pristatymai – pitch’ai, kuriuos vertins komisija. Stovyklos pabaigoje bus renkama geriausia ir perspektyviausia verslo idėja.

Stovyklos dalyviai gaus išskirtinę galimybę pajusti, kaip gyvena ir dirba startuoliai bei korporacijos: verslo susitikimų simuliacijos, įvairių strategijų – plėtros, marketingo, kompanijos valdymo – kūrimas, prekinio ženklo vystymas ir dar daugiau.

Pirmąją stovyklos dieną dalyviai generuos idėjas, identifikuos savo įmonės tikslinę rinką, kurs strategijas ir verslo planą. Antroji diena yra skirta sportui. Stovykla keliasi į Valakampiuose įsikūrusį Rupert’o centrą, kuriame vyks teniso čempionatas, tinklinio varžybos, joga bei meditacija. Trečiąją dieną kuriama komunikacijos strategija, prekinio ženklo kūrimas, skaitmeninės reklamos galimybės. Ketvirtoji diena yra skirta seminarams – atsakysime į klausimus „Koks yra geras vadovas?“ ir „Koks yra geras darbuotojas?“. Vykdoma kompanijų plėtra, pritaikomos įgytos žinios. Penktji diena skirta pristatymų pasiruošimui bei stovyklos uždarymo renginiui, kuriame ir bus pristatomos dalyvių įdėjos.

Dienos vasaros stovykla vyks dvejose erdvėse – Vilnius TechPark ir Rupert. Vilnius Tech Park – vienas iš gražiausių ir turbūt pats žaliausias verslo centras ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Čia įsikūrusios tokios kompanijos kaip Google, Bored Panda, GameInsight, Deeper, Oberlo ir dar daugiau. Antroji erdvė – modernus centras, įsikūręs Valakampiuose, yra apsuptas nuostabios gamtos, o šalia teka Neris. Rupert’e vyks Sporto diena – čia dalyviai žais tenisą, futbolą, tinklinį, ir kt.

Stovykla skirta 6 – 11 klasių moksleiviams. Stovyklos metu suteikiamas maitinimas – sveikas, skanus ir kokybiškas maistas. Mentoriai ir svečiai – iš stipriausių bei progresyviausių kompanijų. Jie dalinsis savo patirtimis bei lavins vaikų verslumą, pristatys kaip iš tikrųjų  veikia kompanijos, į ką reikia atkreipti dėmesį prieš kuriant verslą ir dar daugiau.

Stovykla vyks 5 dienas per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 iki 18:00.

Stovyklos pamainos:

I. Liepos 3 – 7

II. Liepos 10 – 14d.

III. Liepos 17 – 21d.

IV. Liepos 24 – 28d.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!