CodeAcademy Kids „Mokyklų konkursas“

CodeAcademy Kids programavimo akademija jaunimui skelbia konkursą, kuriame nori padovanoti IT klasės renovaciją ir būrelį Jūsų mokykloje.

CodeAcademy Kids – inovatyvi programavimo akademija moksleiviams, siekianti sudominti Lietuvos moksleivius informacinėmis technologijomis. Čia mokiniai kuria unikalius projektus ir lavina ne tik IT įgūdžius, bet ir kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, dirbdami komandoje – socialinius įgūdžius, analitinį mąstymą. Moksleivių akademija siūlo rinktis iš keturių interaktyvių programų: Web dizaino, Kompiuterinių žaidimų dizaino kūrimo, Internetinių svetainių kūrimo bei Mobiliųjų aplikacijų kūrimo.

Projektas taip pat bendradarbiauja su mokyklomis ir žengia į formalųjį švietimą. Vilniaus Šv. Juozapo mokykla pasirinko CodeAcademy Kids programą dėstyti mokiniams kaip integruotą dalyką. Taip pat yra investuojama ir į mokyklų renovaciją: artimiausiu metu CodeAcademy Kids iniciatyva bus renovuojamos Vilniaus Antakalnio gimnazijos IT klasės ir pradedamos vesti papildomos pamokos.

„Programavimo įgūdžiai yra kaip niekad reikalingi augančiai ateities kartai. Technologijos yra neatsiejama ateities dalis, todėl tų, kurie moka jas kurti, programuoti ir valdyti, poreikis nuolatos didėja. Siekiame, kad kuo daugiau vaikų turėtų prieigą prie kokybiškų programavimo kursų ir būtent tai paskatino mus surengti konkursą, skirtą Vilniaus mokykloms.“ – Aurelija Makselytė, CodeAcademy Kids koordinatorė

Šis konkursas yra išskirtinė galimybė mokyklai naujus mokslo metus pradėti naujoje, aukštos kokybės programavimo klasėje. Konkurse kviečiamos dalyvauti visos Vilniaus miesto vidurinės mokyklos bei gimnazijos.

Konkurso taisyklės:

  1. Suburkite komandą.
  2. Nuotraukoje įamžinkite, kas Jums ir Jūsų mokyklai yra informacinės technologijos.
  3. Nuotrauką siųskite el. paštu info@codeacademykids.com iki birželio 15 d. Kartu nurodykite mokyklos pavadinimą bei komandos narių vardus.
  4. Visų mokyklų nuotraukos bus skelbiamos CodeAcademy Facebook paskyroje. Konkursą laimės originaliausia ir daugiausiai „like“ surinkusi nuotrauka.

Linkime sėkmės!

Pasidalink

Susisiekite su mumis!