CodeAcademy atsidaro Kaune!

Programavimo akademija CodeAcademy suaugusiems ir CodeAcademy Kids akademija moksleiviams atsidaro Kaune, moderniame Kauno mokslo ir technologijų parke, įsikūrusiame K. Baršausko g. 59.

Pirmoji suaugusiųjų grupė startuoja jau gegužės 8 d. Šiuo metu kviečiame mokytis PHP programavimo kalbos pradmenų, pradedant įvadinėmis pamokomis HTML, CSS, JavaSript ir jQuery pagrindais, tada, didžioji kursų dalis, PHP programavimas ir server-side kalbos. PHP yra viena iš back-end programavimo kalbų – čia dirbama su serveriais ir kaip, iš esmės, veikia svetainė. Svarbiausia užduotis – svetainės funkcionalumas. Back-end’as susideda iš trijų pagrindinių dalių – serverių, aplikacijos ir duombazės.

Kursus Kaune ves jau beveik 20 metų IT gyvenantis programuotojas Justas.

Kursai vyksta dirbantiems patogiu metu – pirminėmis savaitėmis: pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 18:30 – 21:30. Antrinėmis savaitėmis pirmadieniais ir trečiadieniais 18:30- 21:30 bei šeštadieniais 10:00 – 14:00

Daugiau informacijos apie kursus pradedantiesiems rasite čia.

Baigus PHP kursus pradedantiesiems, lauksime visų tvirtai tikinčių savo, kaip programuotojo ateitimi intensyvioje, net 900 valandų trunkančioje programoje Studijos.

CodeAcademy Kids – moksleiviams skirta programavimo akademija. Čia vaikai ir paaugliai mokosi kur kas daugiau, nei programuoti: jaunieji programuotojai dirba prie unikalių asmeninių projektų, tačiau visų jų įgyvendinimo jie pasiekia keliaudami per penkis patirties lygius:

  • Analitinio bei loginio mąstymo;
  • Kūrybiškumo ir fantazijos;
  • Atidumo detalėms;
  • Požiūrio į problemą ir jos sprendimus;
  • Darbo komandoje.

Šiuo metu būrelis vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais, 16:00 – 18:00, vis dar turime porą laisvų vietų, tad jei norite prisijungti – mielai lauksime Jūsų!

Daugiau informacijos rasite čia.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!