Karjeros centras

CodeAcademy Karjeros centre tau padėsime žengti pirmuosius žingsnius įgijus naują profesiją! Pasirūpinsime, kad tavo CV ir LinkedIn profilis būtų tinkamas naujam startui, papasakosime kaip tinkamai ieškotis darbo bei kaip pademonstruoti savo unikalumą darbo pokalbių metu! Na ir žinoma, pažangiausius studentus rekomenduojame įmonėms partnerėms. 💪

Sėkmės istorijos

😳

 • 8 iš 10 studentų įsidarbina.
  Baigę Pažengusių studijas.

Kokią naudą Tau duos Karjeros centras?

Studijų CodeAcademy metu ar po jų Karjeros centras tau padės žengti sekančius žingsnius tech. karjeros link ir atrasti naująjį (o gal pirmąjį?) darbdavį! 🤝

Individualios konsultacijos

CV rengimo klausimais

Darbo pokalbio simuliacija

su Karjeros centro vadove

Linkedin ir Github

paskyrų tvarkymas

Paslaugų kainos

CodeAcademy studentai visas šias paslaugas gauna NEMOKAMAI! ❤️

 • 200€
  Konsultacija bei karjeros plano sukūrimas
 • 200€
  CV ir LinkedIn korekcijos
 • 200€
  Darbo pokalbio simuliacija

Partneriai apie įdarbintus studentus

Živilė Brazė

Employer Brand Manager @Omnisend

Informacinės technologijos yra viena sparčiausiai besiplečiančių sričių, kurios tolesniam vystymui reikia vis daugiau patyrusių specialistų. CodeAcademy programavimo akademijos dėka rinkoje sutinkame vis daugiau IT profesionalų, kurie prisideda prie tolimesnės IT sektoriaus plėtros.

Eglė Aleksandravičiūtė

Head of Human Resources @Agmis

CodeAcademy dėka prie Agmis komandos prisijungė puikūs, energingi, pasiruošę pakeisti pasaulį specialistai. Bendradarbiavimas su CodeAcademy visada yra sklandus ir šiltas – tikimės, kad ir toliau sėkmingai dirbsime kartu!

Dovilė Bimbirytė

Human Resources Project Lead @HR Hint Online

Didžiuojamės tuo, kad esame vieni iš viešųjų duomenų rinkimo sprendimų lyderių pasaulyje, bet kaip ir daugelis IT įmonių Lietuvoje, susiduriame su iššūkiu rasti kompetentingus, ambicingus bei tinkamus talentus mūsų organizacijai. Labai džiaugiamės draugyste su CodeAcademy ir esame dėkingi jiems už pasirinktą misiją auginti puikius specialistus, kurie vėliau padeda Lietuvos verslams kelti paslaugų kokybę globaliu mastu

Edita Pulkauninkė

Director @SQUALIO Lietuva

Džiugu, kad galime bendradarbiauti su Code Academy ir prisidėti prie jų misijos – paruošti naujus informacinių technologijų profesionalus nuolat augančiai IT rinkai, puoselėti talentus ir edukuoti visuomenę apie karjerą IT sferoje. Smagu matyti, kad Jūsų misija sėkminga – ir linkiu ir toliau išlikti tokiais iniciatyviais, inovatyviais ir gyvenančiais IT.

Vaida Kubickaitė

Data Extraction Team Lead @Infare

Smagu, kad CodeAcademy augina perspektyvių, drąsių, iššūkius mėgstančių žmonių bendruomenę. Žmonės, išdrįsę persikvalifikuoti, ne tik atneša naujų idėjų, sprendimų ir kitokį požiūrį į darbą, bet ir turi daugiau noro ir užsispyrimo besimokant naujovių. Džiaugiuosi, kad CodeAcademy dėka komandą papildė labai žingeidus ir motyvuotas pradedantysis specialistas, kuris pranoko turėtus lūkesčius. Tikimės, kad mūsų komandą papildys ir daugiau panašių darbuotojų po CodeAcademy mokymų.

Paula Žilinskaitė

Chief People Officer @BNM Finance

Kilo Health IT departamento gretos pasipildė perspektyviais darbuotojais, kurių dalį sudaro ir CodeAcademy pažengusių lygio studentai. Tikimės, kad ir ateityje sėkmingai bendradarbiausime tiek talentų auginimo aspektu Lietuvoje, tiek įvairių projektų metu.

Susisiekite su Karjeros centro vadove 🤙

Marija Serbintaitė

Head of Career Center

Studentai klausia

Taip! Kviečiame susisiekti el. paštu karjera@codeacademy.lt

Dėl atvirų darbo pozicijų galite teirautis el. paštu karjera@codeacademy.lt. Mielai Jus nukreipsime į įmones, kurios ieško specialistų. *Gavus pasiūlymą negalime 100 % garantuoti, kad įmonė Jus įdarbins, kadangi tai labai priklauso nuo to kaip save reprezentuosite darbo pokalbio metu.

Susisiekite su mumis!

  Register