Sėkmės istorija – įsidarbinimas į Publicite

Kviečiame susipažinti su Eglės Juškienės istorija – moters, kuri drąsiai žengė į skaitmeninės rinkodaros pasaulį ir neseniai pradėjo dirbti „Publicite“ reklamos agentūroje. Eglė pasidalijo savo įdomia kelione, kaip iš šeimos verslo veiklos perėjo į dinamišką skaitmeninės rinkodaros sritį. Ji papasakojo apie savo patirtį mokantis „CodeAcademy“, kur įgijo svarbių PPC ir SEO žinių bei atskleidė, kaip šie mokymai padėjo jai sėkmingai įsitvirtinti naujoje profesijoje.

Eglė Juškienė
Digital Marketing Specialist @Publicité

Be to, Eglė pateikė vertingų patarimų visiems, kurie svarsto apie persikvalifikavimą ir siekia naujų karjeros aukštumų. Skaityk jos istoriją ir sužinok, kaip siekti savo tikslų su užsidegimu ir entuziazmu!

Pasidalink, kokia buvo Tavo darbo patirtis prieš pradedant mokytis CodeAcademy?

Prieš tai ilgus metus darbavausi mūsų šeimos versle, tad turėjau gana įvairios patirties, bet turėjau mažai žinių marketingo, juo labiau – skaitmeninės rinkodaros (PPC) srityje. Tad nusprendžiau, jog laikas pagilinti žinias šioje aktualioje srityje.

Kodėl pasirinkai mokytis CodeAcademy? 

CodeAcademy organizuojami mokymai yra platūs ir apimantys daug sričių, informatyvūs, dėstytojai – savo srities entuziastai ir profesionalai. Nors man aktualiausia buvo mokytis apie PPC ir SEO, bet kursų pradžioje turėjome nemažai paskaitų ir apie WordPress. Labai džiaugiuosi dėl to, nes iš karto galėjau pritaikyti įgytas žinias praktiškai, savarankiškai atlikti reikiamus mūsų svetainės pakeitimus. Visos žinios buvo labai naudingos.

Kokie buvo Tavo pradiniai tikslai ar siekiai, kai nusprendei mokytis CodeAcademy?

Pradinis tikslas buvo įgyti skaitmeninės rinkodaros žinių, bei pritaikyti jas savo darbinėje srityje.

Kaip nepraradai motyvacijos ir entuziazmo per sunkias akimirkas? 

Iš prigimties esu smalsi, man labai svarbu tobulėti ir nuolat mokytis, naujos žinios man suteikia energijos. Tad nors mokymų tempas ir buvo didelis, bet besikaupiantis žinių bagažas, augantis pasitikėjimas savo jėgomis su kaupu atpirko sunkias akimirkas. Mano manymu, žinios yra geriausia investicija į save ir savo ateitį.

Ką Tu darei, kad pavyko gauti pirmąjį darbą? 

Jau prieš mokymus bei jų metu aktyviai domėjausi darbo rinka, dabartiniu specialistų poreikiu. Labai tikiu socialiniais ryšiais bei jų teikiamomis galimybėmis, dalyvauju įvairiose bendruomenėse, tad ir pirmąjį darbą susiradau per vieną bendruomenę – pamačiusi skelbimą, kad reklamos agentūra ieško darbuotojo, pasiūliau savo kandidatūrą ir gana greitai sukirtome rankomis. 

Kokius patarimus galėtum duoti tiems, kurie siekia persikvalifikavimo? 

Labai svarbu yra atrasti sritį, kuri yra įdomi ir aktuali būtent jums, ir ten gilinti savo žinias – tuomet bus žymiai didesnė motyvacija mokytis. Taip pat svarbu pačiam nuolat domėtis tos srities naujovėmis, o čia labai naudingos tampa bendruomenės, kurių nariai noriai dalijasi patirtimi. Žymiai lengviau yra augti ir tobulėti bendraminčių apsuptyje.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!