Sėkmės istorija – įsidarbinimas į Bentley Systems

#sėkmėsistorijos herojus – Ovidijus Zaborskis, kuris CodeAcademy pabaigė programinės įrangos testavimo programą. Ovidijus po kursų įsidarbino Bentley Systems, kuri yra pirmaujanti modernių programinės įrangos sprendimų tiekėja statybų pramonei. Ovidijus interviu atviravo, kaip pavyko įsidarbinti tarptautinėje įmonėje ir su kokiais iššūkiais susidūrė karjeros pradžioje.

Ovidijus Zaborskis
Manual QA Tester @Bentley Systems

Kodėl pasirinkai mokytis CodeAcademy? 

Internete pamačiau CodeAcademy reklamą su mane dominančiais kursais.

Kokie buvo Tavo pradiniai tikslai ar siekiai, kai nusprendei mokytis CodeAcademy?

Susidomėjęs IT ir pradėjęs ieškoti informacijos apie galimas įsidarbinimo galimybes, supratau, kad testuotojo darbas man būtų prie širdies, nes man ši sritis nebuvo visai svetima. Norėjau įgyti bazines žinias, kad galėčiau toliau mokytis savarankiškai profesinių dalykų ir tuo pat metu ieškoti su tuo susijusio darbo.

Kaip nepraradai motyvacijos ir entuziazmo per sunkias akimirkas (tiek mokantis, tiek ieškant darbo)? 

Besimokant buvau labai motyvuotas, kadangi viskas buvo įdomu, didžioji dalis informacijos dar negirdėta. Mane supo motyvuoti mokiniai, kurie norėjo įsidarbinti IT srityje ir pakeisti karjeros kryptį. Po mokymų toliau gilinau žinias savarankiškai, taip pat įvairiose internetinėse platformose. Kadangi esu užsispyręs, po mokymų nenuleidau rankų, toliau siekiau savo tikslo.

Ką Tu darei, kad pavyko gauti pirmąjį darbą? 

Įmonėms siunčiau dešimtis CV, bet didžioji dalis darboviečių mano kandidatūrą atmetė. Nenuleidau rankų, toliau ieškojau darbo skelbimų, bendravau su įmonių HR: klausdavau ar nėra laisvų testuotojo pozicijų, bandžiau palaikyti ryšį ir toliau, kad jeigu jiems atsirastų poreikis pasamdyti testuotoją, kreiptųsi į mane. Galų gale pavyko gauti praktiką. Esu dėl to be galo dėkingas savo vadovei Donatai, kad ji patikėjo mano galimybėmis ir motyvacija dirbti bei toliau mokytis šios darbo specifikos.

Kokius patarimus galėtum duoti tiems, kurie siekia persikvalifikavimo? 

Pirmiausia išsigryninti savo charakterio savybes, ar jos yra tinkamos dirbti tą darbą, dėl kurio apsisprendžia lankyti mokymus. Ir būti labai motyvuotiems bei kantriems, nes gali būti, kad įsidarbinimo procesas gali užsitęsti. 

Pasidalink

Susisiekite su mumis!