Sėkmės istorija – įsidarbinimas į Visma Tech

Giedrius Tumosa – jaunas ir perspektyvus CodeAcademy alumnas, po studijų sėkmingai įsidarbinęs lyderiaujančioje SaaS technologijų kompanijoje Visma Tech ir šiuo metu užimantis Junior Front-End Developer pareigas. Giedrius pasidalino patirtimi apie karjeros pradžią, kodėl pasirinko mokytis CodeAcademy ir su kokiais iššūkiais susidūrė, siekdamas pradėti karjerą programavimo srityje. 

Giedrius Tumosa
Junior Front-End Developer @Visma Tech

Kodėl pasirinkai mokytis CodeAcademy? 

Tuo metu domėjausi Front-end’u ir mokyklomis, teikiančiomis kursus šia tema. Kadangi CodeAcademy buvo man žinoma kaip viena iš didžiausių programavimo mokyklų Lietuvoje, nusprendžiau ją pasirinkti.

Kokie buvo Tavo pradiniai tikslai ar siekiai, kai nusprendei mokytis CodeAcademy?

Norėjau išmokti Front-end’o amato iš pagrindų ir būti vedinas profesionalaus dėstytojo/os. Programa pasirodė įdomi ne tik dėl to, jog mokomasi tokių pagrindų kaip HTML, CSS ar JS, bet ir vieno iš „Front-end bibliotekų”.

Kaip nepraradai motyvacijos ir entuziazmo per sunkias akimirkas tiek mokantis, tiek ieškant darbo? 

Dar mokykloje buvau tiksliukas – patiko matematika, fizika ir kiti tikslieji mokslai, todėl siekti programavimo žinių man taip pat patiko ir aišku, iki šiol patinka. Jaučiau, jog norėčiau dirbti ir sieti savo gyvenimą su IT sritimi, todėl vis stengiausi prisiminti tai, kai kildavo bent menka abejonė ar nepasitikėjimas savimi. Taip pat padėdavo aiškus supratimas, jog kelias nebus lengvas ir tam tikrų nuopolių tikėtis yra normalu. 

Ką darei, kad pavyko gauti pirmąjį darbą? 

Pirmas dalykas ką padariau, tai apsiginklavau kantrybe. Pradėjau siųsti savo CV ir motyvacinį laišką ne tik atsakydamas į oficialų darbo skelbimą, bet ir rašiau el. laiškus ar LinkedIn žinutes įmonių atrankos personalui, kurios tuo metu neturėjo skelbimo, bet man buvo įdomios.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!