Web dizainas UX/UI (223002606)

Web dizainas (UX/UI) yra būtina puslapio gyvybės sąlyga. Tai informacijos pateikimas vizualiu būdu siekiant geriausios vartotojo patirties ir maksimaliai atsižvelgiant į jo patogumą bei teikiamą naudą. Web dizaineris privalo užtikrinti ne tik patrauklų svetainės vaizdą, informatyvumą, bet ir patogumą – suderinti pateikiamą informaciją, vaizdus bei navigaciją: kitaip tariant, įlįsti į vartotojo kailį. Akiai malonus ir patogus svetainės web dizainas neabejotinai yra sėkmingo įvaizdžio dalis.

 • 1360€
  Vidutinis UX/UI dizainerio atlyginimas Lietuvoje
 • 83%
  UX/UI dizainerių Lietuvoje yra patenkinti savo darbu
 • 95%
  Studentų sėkmingai pabaigia UX/UI kursą

Įsidarbinimo galimybės

Atsiliepimai

Ignas Grigaliūnas

UX/UI Designer @Surfshark

Didelis ačiū CodeAcademy už tai, kad nusprendus keisti karjerą ir keliauti UX/UI dizaino kryptimi, man padėjo pastatyti tvirtus pamatus naujos karjeros pradžiai. Po pradedančių Web Dizaino UX/UI kursų visiškai natūralus žingsnis buvo pažengusių Web Dizaino UX/UI studijos, kurios atvėrė duris naujai karjerai. Paskaitos buvo labai įdomios ir skatino domėtis vis daugiau ir giliau, o pagrindinis projektas buvo visų per paskaitas įgautų žinių pritaikymas. Labai džiaugiuosi savo sprendimu studijuoti CodeAcademy ir ačiū dėstytojui už įdomias paskaitas bei suteiktą tvirtą karjeros pradžią!

Rūta Poškaitė

Junior UX/UI Designer @Coherent Solutions

Esu be galo dėkinga CodeAcademy! Maniau, kad produkto dizaino išmoksiu savarankiškai, tačiau šie kursai pagreitino procesą! Dėstytojai kaip tikri mentoriai kiekvienam iš mūsų skyrė daug individualaus  laiko, skatino iš užduočių išspausti maksimumą! Džiaugiuosi čia atradusi naujų draugų❤️ Iškart po kursų pavyko gauti praktiką IT įmonėje, nekantrauju kuo greičiau pritaikyti įgytas žinias!

Tomas Krištopaitis

Junior UX/UI designer @SmeFinance

UX/UI Web dizaino studijose daug dėmesio buvo skiriama ne tik darbui klasėje, bet ir skatinamas savarankiškas darbas bei domėjimasis naujausiomis UX/UI tendencijomis. Dėstytoja skyrė itin daug dėmesio ir kiekvienam studentui individualiai. Nuolatinis tobulėjimas klasėje ir už jos ribų lėmė tai, kad pasibaigus studijoms gavau pasiūlymą dirbti Junior UX/UI dizaineriu Baltijos šalyse pirmaujančioje Fintech įmonėje.

Greta Fedaravičiūtė

Lead Designer @Surfshark

CodeAcademy programavimo mokykla – tai vieta, kurioje susitinka studentų smalsumas ir profesionalų sukauptos žinios. Čia sutikau dėstytoją, kuris tapo ir mokytoju, ir mentoriumi, ir draugu, ir įkvėpimu įveikti visas su persikvalifikavimu susijusias kliūtis. Šie kursai pakeitė mano karjerą ir atidarė duris į visiškai naują IT pasaulį.

Lukas Martynas Janošek

UX/UI Designer @NordVPN

Į CodeAcademy Front-End kursus atėjau jau dirbamas UX/UI dizaineriu. Jaučiau poreikį įgauti daugiau techninių žinių ir šiandien galiu pasakyti, kad tai buvo puikus sprendimas atnešęs didelius kokybinius pokyčius mano karjeroje. Dėstytojas ir programa labai patiko. Rekomenduoju.

Programa

2 mėnesiai
 • 1 tema
 • 2 tema
 • 3 tema
 • 4 tema
 • 5 tema

Vartotojo sąsajos dizainas (UI)

Interneto svetainių rūšių apžvalga: analizė, skirtumai, kiekvieno svarbiausi uždaviniai bei sudedamosios dalys.​

Dažniausiai naudojamų elementų apžvalga, analizė, UX iššūkiai ir sprendimai. Modaliniai langai, mygtuka, slankikliai, puslapiavimas, formų elementai, pranešimai, progreso indikatoriai, skaidrės, šoninės juostos, lentelės, kortelės, reklaminės kortelės, naujienlaiškių registracijos formos, medija ir kt.

Teorija apie adaptyvų dizainą mažesniems ekranams: kaip kinta turinio išdėliojimas, kokie yra UX iššūkiai ir sprendimai. Išmaniųjų telefonų ekrano dydžio pirmenybė.

Teorija ir praktika kuriant animacijų prototipus. Laikotarpiai, sušvelninimas, pagreitėjimas, pauzės, eiliškumai. Mokymasis dirbti su animacijos programa,

Grafinis dizainas

Tolesnis gilinimasis į menines priemones, jų keliamas vartotojų emocijas ir panaudojimo galimybes: kompozicija, kontrastas ir niuansas, ritmas, kryptis, tekstūra ir faktūra, spalva, perspektyva, tinklelis, erdviškumas, negatyvi erdvė, statika ir dinamika, simetrija ir asimetrija. Kompoziciniai centrai ir ašys (“aukso pjūvis”, trečdalių taisyklė ir kitos).

Dizaino stilių analizė, svetainių temų ir kuriamų emocijų sąsajos ir tikslingas panaudojimas. Nuo minimalizmo iki realizmo.

Iliustracijų, koliažų ir piktogramų stilių apžvalga ir kūrimas. Specialieji efektai. Komponavimas, koloritas ir techniniai reikalavimai. Animacijos panaudojimas. Piktogramų bibliotekos kūrimas, mastelio išlaikymas naudojant tinklelį, konvertavimo į piktogramų šriftą privalumai ir trūkumai.

Nuotraukų retušavimas, spalvų, kontrasto redagavimas, elementų pridėjimas ir šalinimas iš nuotraukos, portretų retušavimas.

Fotomontažai.

Tinklapių vartotojų patirtis (UX)

Vartotojų tyrimų svarbiausi aspektai, galimi klausimai ir įžvalgos. Kitų svetainių sėkmės istorijų apžvalga. Tyrimas prieš projektą ir esamo projekto vartotojų tyrimai siekiant patobulinti. A/B testavimas. Gyvas vartotojų interviu. Lankytojų veiksmų svetainėje sekimo įrankiai, “karščio žemėlapiai”.

Preliminaraus interaktyvaus prototipo kūrimas, testavimas su gyvais vartotojais, atgalinio ryšio surinkimas, tobulinimas ir tikslaus prototipo užbaigimas.

Svetainių kūrimo technologijos

HTML, CSS ir kitų kalbų apžvalga, paskirtis, sintaksė. “Developer Tools” panaudojimas analizuojant svetaines.

 

Dizaino verslo vadyba

Kiekvieno studento darbų portfolio kūrimas, asmeninių savybių išraiškos grafinėmis priemonėmis ieškojimas, atliktų darbų pateikimas.

Komercinio pasiūlymo ruošimo teorija, praktika, psichologija. Sutarties pavyzdžiai. Autorinės sutartys ir autorinės teisės. Darbų priėmimo-perdavimo aktas ir kitos teisinės žinios.

Įprasta projekto vystymo eiga, laiko planavimas, bendradarbiavimas komandoje ir bendravimas su klientu. LEAN, AGILE, SCRUM ir kiti projekto valdymo metodai

Naujų klientų paieškos būdai, šaltiniai ir asmeninis marketingas

Atsisiųsti programą

Dėstytojai

Mūsų dėstytojų komanda – skirtingų IT specialistų mišinys. Vieni, kaip kokie superdidvyriai 🦸, dienomis
užima Top pozicijas savo įmonėse ir vakarais atsiliepia į studentų pagalbos šauksmus, kiti – dirba kaip freelancer’iai, kasdien žongliruodami tarp klientų bei studentų. Tačiau visi jie 100% pasiruošę žiniomis ir patirtimi padėti tau! 🧑‍🎓

Web Dizainas (UX/UI)

Edita Andrijauskaitė

Freelance UX/UI Designer

Web Dizainas (UX/UI)

Benas Kudirka

Frontend Developer & UX/UI Designer

Web Dizainas (UX/UI)

Paulius Radzevičius

UI&UX Designer

Mokymosi aplinka

CodeAcademy mokymosi aplinka palengvina mokymosi procesą bei leidžia tau mokytis, kad ir kur būtum. 🌏 Paskaitos dėstytojų vedamos gyvai, o po jų – neribota prieiga prie visų paskaitų įrašų, medžiagos bei užduočių. 🙌

 

Programos kalendorius

Laikotarpis

kovo 18 d. - gegužės 14 d.

Laikas

8 val. per dieną

Trukmė

320 kontaktinių valandų

Kaina

3200€. Finansuojama UžT.

Skaičiuoklė

Išsimokėjimo galimybės

Mes siūlome tiek skirtingų išsimokėjimo galimybių ir lengvatų, kad sukūrėme skaičiuoklę savo galimybes pasiskaičiuoti pačiam – visai kaip banke. 💸

CodeAcademy finansavimas

 • Nuo 50 €/mėn.

100% Užimtumo Tarnybos finansavimas

 • Užimtumo Tarnybos finansavimas leidžia persikvalifikuoti dirbantiems ir įgyti naujas kompetencijas nedirbantiems! 🚀
 • Besimokantiems studentams gali būti skiriamos UžT stipendijos, Daugiau informacijos čia.

Mokėk po sėkmingo įsidarbinimo!

 • Mėnesinis mokestis – 10% nuo Neto pajamų, su galimybe turėti mokėjimo atostogas iki 5 mėnesių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus, dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Susisiekite su mumis!
  Atsisiųskite programą