1+2 lygis

Žiniatinklis – UŽT finansuojama

Žiniatinkis, kitaip vadinamas Full-Stack tai jungia Front-End ir Back-End programavimą. Tai reiškia, kad Full-Stack programuotojas išmano tiek serverio, tiek kliento pusę. Toks programuotojas gali gali spręsti projektus, susijusius su duomenų bazėmis, kurti vartotojams skirtas svetaines ar net bendradarbiauti su klientais projektų planavimo etape. Full-Stack programuotojai yra savotiški technologijų burtininkai, meistriškai susiejantys abi svetainės puses – Front-End ir Back-End.

 • 1902€
  Vidutinis Žiniatinklio specialistų atlyginimas Lietuvoje
 • 92%
  Žiniatinklio specialistų Lietuvoje yra patenkinti savo darbu
 • 87%
  Studentų sėkmingai pabaigia Žiniatinklio kursą

Įsidarbinimo galimybės

Atsiliepimai

Karolis Antanas Svirskas

Lead Developer @VSBL

Pradėjau mokytis neturėdamas daug žinių apie programavimą. CodeAcademy supažindino ir davė pagrindą tolimesniam nagrinėjimui ir savarankiškam mokymuisi, o networkingas kursų metu privedė prie pirmojo darbo.

Programa

5 mėnesiai
 • 1 tema
 • 2 tema
 • 3 tema
 • 4 tema
 • 5 tema
 • 6 tema
 • 7 tema
 • 8 tema
 • 9 tema

Kompiuterių architektūra ir operacinės sistemos

Išmoksite klasifikuoti kompiuterio aparatinę įrangą, apibūdinti kompiuterio darbo principus, valdyti BIOS, UEFI sistemas, komplektuoti ir pritaikyti kompiuterio komponentes, jas apjungti į vientisą sistemą, suprasite operacinių sistemų pagrindines sąvokas, paskirtį ir struktūrą, išmanyti operacinės sistemos taikymo sritis, suprasti paslaugos palaikymo per OS galimybes, diegti, konfigūruoti, atnaujinti operacines sistemas,  įvairaus tipo programinę įrangą. Valdyti informacinius resursus, informacinių technologijų saugumo elementus, operacines sistemas su komandos eilute, suprasite sistemų identifikavimo principus.

Nesudėtingų reliacinių duomenų bazių naudojimas

Reliacines duomenų schemų projektavimas, SQL kalbos naudojimas duomenų bazės užpildymui ir informacijos išrinkimui.

Išmoksite kurti duomenis, duomenų bazėje valdančius programinę įrangą.

Tinklapių kūrimas naudojant HTML, CSS ir JavaScript

Internetinių puslapių kūrimas, sužinosite apie turinio valdymo sistemas (TVS), apžvelgsime statinių puslapių kūrimą su HTML ir CSS, dinaminių puslapių kūrimą su PHP ir MySQL, suprojektuoti tinklapį pagal kliento poreikius (užduotį), sukurti tinklapį pagal jau paruoštą projektą, patalpinti jau sukurtą tinklapį į serverį ir ištestuoti

Tinklapių rankinis ir automatinis testavimas

Suprasite programinės įrangos kūrimo procesus ir testavimo užduotis, testuosite nefunkcinius žiniatinklio programinės įrangos reikalavimus, žiniatinklio programinės įrangos saugumą, diegsite automatinio testavimo įrankius, kursite automatinius testus naudojant Java programavimo kalbą ir Selenium karkasą, automatinius testus naudojant JUnit bibliotekas.

Programavimo pagrindai naudojant JavaScript

Loginės funkcijas programavime, algoritmo ir programos sąvokos, pagrindinės valdymo struktūros.

Objektinis programavimas PHP

Taikysite objektinio programavimo technologiją, kuriant internetinius puslapius tam pritaikyta programavimo kalba. Apibrėšime ir apžvelgsime PHP kalbos sintaksę ir pagrindines sąvokas, mokysimės paruošti kompiuterio ar serverio aplinką darbui su PHP programavimo kalba, išvardinti pagrindinius programavimo sakinius, išvardinti objektinio programavimo principus, papasakoti kaip vyksta PHP programinio kodo derinimas, pritaikyti pagrindinius programavimo sakinius, pademonstruoti kaip atlikti užduotis su sudėtingais duomenų tipais, pritaikyti duomenų įvedimo formas programuojant, pritaikyti funkcijas programuojant, pritaikyti objektus programuojant, derinti PHP programinį kodą, struktūrizuoti programinį kodą, panaudoti PHP karkasus (framework), testuoti programinį kodą.

Taikomasis programavimas JAVA

Mokysitės kurti, testuoti ir talpinti internetinėje parduotuvėje nesudėtingas, dinaminės vartotojo sąsajos Android aplikacijas, optimizuotas skirtingiems mobiliems įrenginiams. Įsisavinsite žinias apie JAVA programavimo kalbą ir įrankius, meniu juostą – vieną iš svarbiausių dizaino elementų, realizuojamą veiklos pagalba, išmanyti kaip sukurti aplikaciją, optimizuotą skirtingiems mobiliems įrenginiams (telefonams, planšetėms), suprasite, kaip Android veiklos gyvena ir miršta, įsisavinsite žinias apie lanksčios grafinės vartotojo sąsajos kūrimą, duomenų saugojimo būdus įrenginyje, analizuosite skirtingų tipų reikalavimus, apibūdinančius kompiuterinę programą, kursite Android aplikaciją pagal jau paruoštą projektą, išmoksite kaip valdyti ir organizuoti programinio kodo kūrimą, ištestuoti sukurtą Android aplikaciją ir paskelbti internetinėje parduotuvėje.

Įvadas į darbo rinką

Pasirenkamas karkasas

Dėstytojai

Mūsų dėstytojų komanda – skirtingų IT specialistų mišinys. Vieni, kaip kokie superdidvyriai 🦸, dienomis
užima Top pozicijas savo įmonėse ir vakarais atsiliepia į studentų pagalbos šauksmus, kiti – dirba kaip freelancer’iai, kasdien žongliruodami tarp klientų bei studentų. Tačiau visi jie 100% pasiruošę žiniomis ir patirtimi padėti tau! 🧑‍🎓

Full-stack

Žilvinas Vidmantas

Freelance Software Developer

Full-stack

Laimonas Matukas

Full Stack Developer, Scrum Master @IBM

Full-stack

Aurimas Stecenka

Software Engineer @Telia

Full-stack

Marius Kuzminskas

Freelance Web Developer

Programos kalendorius

Laikotarpis

vasario 21 d. - rugpjūčio 2 d.

Laikas

8 val. per dieną

Trukmė

900 val. + 160 val.

Kaina

2700€. Galimas dalinis finansavimas

Skaičiuoklė

Išsimokėjimo galimybės

Mes siūlome tiek skirtingų išsimokėjimo galimybių ir lengvatų, kad sukūrėme skaičiuoklę savo galimybes pasiskaičiuoti pačiam – visai kaip banke. 💸

CodeAcademy finansavimas

 • Nuo 50 €/mėn.

Lietuvos Užimtumo Tarnybos finansuojami kursai

 • Finansuoja Lietuvos Užimtumo Tarnyba ir Europos Sąjungos fondai
 • Reikalinga atitikti Užimtumo Tarnybos reikalavimus.

Mokėk po sėkmingo įsidarbinimo!

 • Mėnesinis mokestis – 10% nuo Neto pajamų, su galimybe turėti mokėjimo atostogas iki 5 mėnesių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kursų grafikas yra fiksuotas, visos pamokos yra vedamos gyvai, profesionalių CodeAcademy dėstytojų, kuriems, paskaitų metu, galite užduoti klausimus, pasitikrinti namų užduotis, gauti patarimų dėl ateities projektų.

Mokslams virtualioje ervėje naudojame vieną pažangiausių bei lanksčiausių pedagoginių programų – Microsoft Teams. Kartu su Microsoft Teams turėsite prieigą prie Microsoft Office paketo nemokamai vieneriems metams.

Prisijungimai prie Studijų aplinkos studentams atsiunčiami likus 5-3 darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios į sutartyje nurodytą el. paštą.

Susisiekite su mumis!