Įgūdžiai

Front-end pradedančiųjų kursai (22006100003)

107 val.

Frontend programuotojas, pasitelkdamas HTML, CSS ir JavaScript, kuria vartotojui matomą sąsają. Todėl jo darbas yra ne tik techninio, bet ir kūrybinio pobūdžio ir, suprantama, pakankamai glaudžiai susijęs su web dizainu. Frontend programavimo dėka puslapyje atsiranda viskas, ką vartotojas gali pamatyti: svetainės struktūra, vizualiniai ir dinaminiai sprendimai. Frontend programuotojas – tikra būtinybė visiems, norintiems apie savo verslą ar kitokią veiklą papasakoti ir užmegzti ryšius besinaudojant patrauklia ir dinamiška interneto svetaine.

 • 3200€
  Vidutinis Front-end programuotojo atlyginimas Lietuvoje
 • 41%
  Frond-end programuotojų dirba įmonėse, pirmaujančiose technologijų srityje
 • 23%
  Padidėjo Front-end programuotojų poreikis per pastaruosius metus

Įsidarbinimo galimybės

Atsiliepimai

Karina Garifovaitė

Frontend Developer @Smartproxy

Į CodeAcademy atėjau vedama didelio smalsumo ir noro “laužyti standartus”. Dažnai girdėjau, kad programavimas labiau vyriška sfera ir tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kurį laiką save stabdžiau. Dabar ateities studentams galiu palinkėti nieko nelaukti, o ateiti ir išbandyti savo jėgas, nes su reikiamu motyvacijos bagažu ir dėstytojų pagalba bei palaikymu – CodeAcademy puiki vieta žengti savo pirmuosius žingsnius programavimo pasaulyje.

Ieva Kaleginienė

Software Engineer @Danske Bank

Ko išmokau CodeAcademy? “Only the sky’s the limit”! Supratau, kad su didele motyvacija ir profesionalių dėstytojų pagalba įmanoma atsikratyti įvairių programavimo stereotipų, prisikrauti pilną žinių bagažą ir žengti į IT pasaulį tvirta koja. Sunkiausia žengti pirmą žingsnelį, bet kada daugiau, jei ne dabar?

sekmes-istorija

Vaiva Gribauskaitė

Front-End Developer @Oxylabs.io

Iš tiesų labai džiaugiuosi, kad pasirinkau CodeAcademy. Sutikau jaunų, entuziastingų dėstytojų kurie supažindino su programuotojų pasauliu, davė patarimų darbo pokalbiams (labai pravertė) ir gavau stiprius pagrindus pirmajam darbui.

Dalius Pamedytis

Software Engineer @IPRoyal

Pasirinkęs CodeAcademy front-end kursus sutikau ypač šaunius dėstytojus bei kolegas, kurie padėjo man užsivesti IT srityje. Tuo pačiu suteikė šaunius pagrindus pradedant kelionę į programuotojų pasaulį.

Programa

 • 1 temos
 • 2 temos
 • 3 temos
 • 4 temos
 • 5 temos

HTML ir CSS technologijos 32 val.

Šioje temoje studentai supažindinami su HTML ir CSS kalbų pagrindais, išmokstama naudotis automatizavimo įrankiu Gulp ir rašyti SCSS kodą. Taip pat apžvelgiami pagrindiniai elementai, kurie sudaro bet kurį puslapį internete. Savarankiškų užduočių metu, studentai pritaiko paskaitų metu įgytas žinias: kuria HTML puslapius ir jiems pritaiko stiliaus taisykles.

Prisitaikančio dizaino puslapiai 14 val.

Nagrinėjami būdai, kaip kurti responsive (prisitaikančio dizaino) puslapius, kurie gerai atrodo tiek mobilioje naršyklėje, tiek nešiojamame kompiuteryje ar planšetėje. Atsižvelgiama į skirtingų naršyklių funkcionalumo palaikymą.

Dizaino karpymas 21 val.

Studentai mokosi kurti puslapį, pagal paruoštą dizaino maketą. Naudojami skirtingi įrankiai ir technikos, kad maketą perkelti į HTML ir CSS, atliekami įvairūs praktiniai užsiėmimai.

JavaScript pagrindai 20 val.

Šioje temoje studentai supažindinami su JavaScript kalbos pagrindais. Praktikos ir savarankiško darbo metu mokomasi rašyti programas, kurios atliktu skaičiavimus, apdorotų duomenis, juos atvaizduotų puslapyje, suteiktų puslapiui interaktyvumo. Praktinių užsiėmimų dalyje studentai kuria SPA (single page application) aplikaciją ir pritaiko aptartus metodus.

Baigiamoji užduotis 20 val.

Baigiamosios praktinės užduoties metu vertinami studentų gebėjimai kurti taisyklingus HTML puslapius, pritaikyti CSS stiliaus taisykles bei naudotis JavaScript programavimo kalba, kad išspręstų paruoštas užduotis.

Atsisiųsti programą

Programos kalendorius

Laikotarpis

rugpjūčio 6 d. - spalio 15 d.

Laikas

2 kartai per savaitę

Trukmė

107 val.

Kaina

Finansuojama
*Kurso vertė – 990€  

Skaičiuoklė

Pasitikrink savo žinias apie Front-end!

Įsivertink įgūdžius atlikdamas trumpą 5 klausimų testą! Tai smagus ir greitas būdas sužinoti savo stipriąsias puses ir atrasti, kur dar gali tobulėti.😎

Pasiruošęs iššūkiui? Pradėk testą dabar!🤩

Išsimokėjimo galimybės

Siūlome skirtingas išsimokėjimo galimybes ir lengvatas. 💸 Išsirink geriausiai tinkančią sau!

CodeAcademy finansavimas

 • Nuo 100 €/mėn.

100% Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansavimas

 • Užimtiems asmenims – individualia veikla, verslo liudijimu ar dirbantiems pagal darbo sutartį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kursų grafikas yra fiksuotas, visos pamokos yra vedamos gyvai, profesionalių CodeAcademy dėstytojų, kuriems, paskaitų metu, galite užduoti klausimus, pasitikrinti namų užduotis, gauti patarimų dėl ateities projektų.

Mokslams virtualioje ervėje naudojame vieną pažangiausių bei lanksčiausių pedagoginių programų – Microsoft Teams. Kartu su Microsoft Teams turėsite prieigą prie Microsoft Office paketo nemokamai vieneriems metams.

Prisijungimai prie Studijų aplinkos studentams atsiunčiami likus 5-3 darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios į sutartyje nurodytą el. paštą.

Trumpa online konsultacija

Nori sužinoti daugiau apie mūsų siūlomus kursus? Užsiregistruok 30 min. konsultacijai su mūsų programų specialistu, kurios metu galėsi užduoti tau rūpimus klausimus ir gauti profesionalius patarimus.

Registracija paprasta – pasirink sau tinkamą laiką ir mes su tavimi susisieksime! 👇

Susisiekite su mumis!
  Atsisiųskite programą