Ką daryti, kad skaitmeninėje erdvėje apie save neprimintų buvusieji?

Santykių pabaiga retai būna paprastas ir malonus procesas. Na, o šiais laikais prisideda ir dar vienas nepatogumas: nuo buvusiojo ar buvusiosios atsiriboti norisi ne tik realiame, bet ir skaitmeniniame pasaulyje.

Tad kaip nemalonų prisiminimą apie buvusius santykius pašalinti iš skaitmeninės erdvės?

Pirma, pakeiskite algoritmus socialiniuose tinkluose užblokuodami arba nesekdami nepageidaujamo asmens. Tai lengviausias veiksmingiausias būdas pertvarkyti savo srautą. Be to, atsispirkite pagundai paieškoje suvesti šio asmens vardą. Tas pat galioja ir „Google“ paieškai.

Antra, peržvelkite slaptažodžius ir kitą svarbią informaciją. Pakeiskite visų paskyrų slaptažodžius, jei egzistuoja bent menkiausia tikimybė, kad buvusi antra pusė juos žino. Neužmirškite pakeisti ir atsakymų į kontrolinius klausimus. Įsitikinkite, kad jokioje platformoje nebesuteikiate prieigos prie nuotraukų, dokumentų ir kitų svarbių duomenų.

Taip pat būtinai pakeiskite namų Wi-Fi prisijungimo duomenis, prisiminkite ir išmaniąją namų įrangą.

Kitas etapas – pašalinkite prisiminimus. Na, bent jau skaitmeninėje erdvėje. Operacinė sistema iOS 14 turi funkciją nuotraukomis nebepriminti bendrų akimirkų, panašią funkciją turi ir „Google Photos“. Prisiminimus galite pašalinti ir „Facebook“.

Suprantama, algoritmai ir funkcijos nėra tobuli. Tad net ir laikantis šių patarimų buvusysis ar buvusioji gali sušmėžuoti. Tačiau jei išties su šiuo asmeniu nebenorite turėti nieko bendro, patarimai tikrai bus naudingi.

Šaltinis: Mashable.com

Pasidalink

Susisiekite su mumis!