Ateities darbovietė: Nuotolinis darbas

16
Bir
  • Laikas 17:00

Pradedame vasaros renginių seriją, kurios metu papasakosime apie Ateities Darbovietes bei greičiausią kelią į karjerą IT – Studijas 101! Kaip pandemija pakeitė mūsų įpročius bei kasdienius procesus? Ko tikėtis, ieškantis pirmojo darbo? Kokios galimybės laukia, pasirinkus karjerą IT srityje?

Į pirmąjį renginį pakvietėme mūsų partnerius ir gerus draugus – Tech Zity. 

Tech Zity – startuolių bendruomenės platforma, apjungianti keturias lokacijas Vilniuje bei Druskininkuose. Platformos lankstumas, kurį suteikia skirtingos lokacijos, kuriamų erdvių architektūra bei patogumas, startuoliškos bendruomenės dydis bei nuolatinis naujų projektų vystymas yra pagrindiniai šios infrastruktūros išskirtinumai. 

Vienas iš naujausių Tech Zity projektų – šių metų pradžioje duris atvėręs Tech Spa, co-living’o ir co-working’o erdvė Druskininkų centre. Tai dar neatrasta ir unikali vieta ir worcations išvykoms Lietuvoje, kurią nacionalinė turizmo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ įtraukė tarp laukiamiausių 2021 metų vietinio turizmo naujienų.

Apie naujas ir netikėtas erdves darbui kalbėsime su Tech Zity Community Growth & Events Lead Lina Dabašinskaite. Pranešimas: Unlocking Startup Space Culture 2.0. 

O CodeAcademy COO Šarūnas pristatys Studijas 101 – greičiausią ir efektyviausią keilą į karjerą IT. 

Kviečiame aplikuoti Tech Zity įsteigtai Studijos 101 stipendijai: https://forms.office.com/r/VDPmcGV77t 

Renginys bus transliuojamas CodeAcademy Lietuva Facebook paskyroje, tad nepamirškite paspausti „Dalyvausiu“ arba „Going“, kad gautumėte pranešimą apie renginio pradžią.

Pasidalink

Susisiekite su mumis!