Ar „Zoom“ pavyks ištobulinti vaizdo konferencijas?

„Zoom“ paskelbė įsigyjanti kompaniją „Kites“ („Karlsruhe Information Technology Solutions“). Ši dirbtinio intelekto kompanija kuria vertimo ir transkribavimo realiuoju laiku programinę įrangą. 

Pasak „Zoom“, toks žingsnis padės palengvinti skirtingomis kalbomis šnekančių žmonių bendravimą. „Zoom“ savo vaizdo konferencijų programą ketina papildyti vertimo funkcijomis. 

Kompanija „Kites“ susikūrė Karlsrūhės technologijų institute. Jos vystoma technologija iš pradžių buvo skirta auditorijoje besidarbuojantiems studentams, kuriems reikėjo pagalbos mėginant suprasti, ką sako angliškai ar vokiškai kalbantys dėstytojai.

„Zoom“ jau įdiegta transkribavimo realiuoju laiku funkcija, tačiau ji veikia tik tuo atveju, kai kalbama angliškai. Be to, „Zoom“ aiškiai pabrėžia, kad esama transkribavimo realiuoju laiku paslauga gali neatitikti tam tikrų tikslumo reikalavimų. 

„Zoom“ pareiškė svarstanti įkurti tyrimų centrą Vokietijoje, kur darbuojasi „Kites“ komanda. 

Tad panašu, kad galbūt jau greitai bus galima išbandyti ir įvertinti „Zoom“ patobulinimus. Na, o kompanijos siekis padaryti vaizdo konferencijų programą patogesnę rodo, jog nuotolinis darbas ir mokymasis iš mūsų kasdienybės, ko gero, niekur nedings.

Šaltinis: TheVerge.com

Pasidalink

Susisiekite su mumis!