1 lygis

Programinės įrangos testavimas – pradedančių

160 valandų

Programinės įrangos testavimas – tai nesibaigianti kova dėl geresnės kokybės. Testavimas yra programinės įrangos vertinimo procesas, siekiant nustatyti, ar ji atitinka konkrečius saugumo ir kokybės reikalavimus, taip pat mėginant aptikti galimas spragas ar klaidas. Dažnai būtent kokybiškas programinės įrangos testuotojo darbas nulemia vartotojo džiaugsmą. Testavimas taip pat yra vienas populiariausių ir paprasčiausių būdų įžengti į IT sferą. Ši veikla puikiai tinka kruopštiems ir kantriems, tačiau kūrybiškumo nestokojantiems žmonėms.

 • 1303€
  Vidutinis programinės įrangos testuotojo atlyginimas Lietuvoje
 • 83%
  Programinės įrangos testuotojų Lietuvoje yra patenkinti savo darbu
 • 97%
  Studentų sėkmingai pabaigia Programinės įrangos testavimo kursą

Įsidarbinimo galimybės

Atsiliepimai

Stasys Alšauskis

Software Test Engineer @INSOFT

Savo pirmuosius žingsnius IT pasaulyje nusprendžiau žengti kartu su CodeAcademy. Pasirinkau programinės įrangos testavimo kursą, kuriame susipažinau su plačiu IT spektru: nuo pačių elementariausių dalykų iki futuristinio dirbtinio intelekto koncepto. Studijų kokybė yra puiki, dėstytojas – kvalifikuotas ir tikrai išmanantis šią sferą. Taigi, kursus baigiau su nemenku žinių bagažu. Taip pat esu dėkingas CodeAcademy, kad pirmą žingsnį padėjo žengti ne tik moksluose, bet ir darbo rinkoje.

Asta Ruzaitė

Software Tester @Insoft
CodeAcademy išmokau ir sužinojau tikrai daugiau nei tikėjausi. Tik pradėjus mokytis, jau po pirmų kelių paskaitų pavyko gauti darbą. Ačiū visai CodeAcademy komandai už nuostabius kursus. Didžiausias ačiū dėstytojui už pasidalintas žinias, nuolatinę pagalbą ir už įkvėpimą niekada nenustoti tobulėti ir toliau. Rekomenduoju!

Augustinas Stikleris

Programinės įrangos testavimas

Programinės įrangos testavimo kursai – puikūs. Kiekviena paskaita buvo išties įdomi ir informatyvi, o dėstytojas Mantas – savo srities profesionalas. Jeigu būdavo kas nors neaišku, Mantas visada rasdavo būdą kaip paaiškinti kitaip, kad viskas taptų suprantama.

Programa

10 savaičių
 • 1 tema
 • 2 tema
 • 3 tema
 • 4 tema
 • 5 tema
 • 6 tema
 • 7 tema
 • 8 tema
 • 9 tema
 • 10 tema
 • 11 tema

Introduction to Software Testing

Testing Overview & Future testing; Testing Fundamentals (main terminology, testing goals, 7 test principles, test process); Testing in SDLC (types of SDLC, test types & levels, STLC activities); Introduction to ISTQB & walkthrough.

Testing Techniques

Test Design Techniques (black-box testing, white-box testing; experience-based, advanced techniques) Static Testing (reviews, types, process, techniques, static/dynamic analysis, tools).

Defects & Test Management

Defects (types & classification, examples, defect management systems, defect life cycle, priorities & severities); Test Management (risk based testing, project / product risks, test management activities in SDLC/STLC).

Tools & Test Automation

Tools in testing (tools market overview, classification & types, tools introduction to organization). Test Automation (overview, evolution, strategy, best practises, frameworks); Service virtualization.

Security & API Testing

Security testing (main concepts, OWASP TOP 10, social engineering, security tools & examples); API Testing (main concepts, API types, data formats, response codes, API testing tools, etc.)

Web, Desktop & Mobile Testing

Desktop & Web based testing (key differences and aspects, browser extensions);
Mobile testing (Overview, device types, mobile app types, mobile test strategy, mobile test levels & techniques)

Database & DWH Testing

Database (overview, levels of data modeling, relational vs non relational DBs, basic SQL, joining tables); DWH (Data warehouse testing, ETL, BI, DWH Testing types, goals, strategy, techniques)

MBT - Model Based Testing

MBT history and actuality, main benefits & pitfalls, tools, strategy, automatic test case generation, AI/ML within MBT, intro to Tosca tool, main differences from traditional testing.

Cloud Testing & Basic Linux Commands

Cloud high level overview, cloud main concepts, 6 advantages of cloud computing, cloud computing types & deployments, top cloud providers, main web services, cloud technology impact for software testing, how to test cloud based applications. Basic Linux Commands.

AI in Software Testing

History of Artificial Intelligence, main concepts of AI, testing AI systems, using AI systems in testing, tools & frameworks using AI, main benefits, strategies to test AI-based Systems, Machine Learning model training & testing

Getting ready for Testing market

Interviews (typical/untypical test interviews, most common questions, tricky questions, CVs, social media effect, tricks & tips, preparation for real testing interviews)

Savarankiškas darbas

Namų darbai, projektinės užduotys, savarankiški darbai

Atsisiųsti programą

Dėstytojai

Mūsų dėstytojų komanda – skirtingų IT specialistų mišinys. Vieni, kaip kokie superdidvyriai 🦸, dienomis
užima Top pozicijas savo įmonėse ir vakarais atsiliepia į studentų pagalbos šauksmus, kiti – dirba kaip freelancer’iai, kasdien žongliruodami tarp klientų bei studentų. Tačiau visi jie 100% pasiruošę žiniomis ir patirtimi padėti tau! 🧑‍🎓

Testavimas

Mantas Aniulis

Accredited ISTQB® Training Provider

Mokymosi aplinka

CodeAcademy mokymosi aplinka palengvina mokymosi procesą bei leidžia tau mokytis, kad ir kur būtum. 🌏 Paskaitos dėstytojų vedamos gyvai, o po jų – neribota prieiga prie visų paskaitų įrašų, medžiagos bei užduočių. 🙌

 

Programos kalendorius

Laikotarpis

birželio 10 d. - rugpjūčio 22 d.

Laikas

18:00 - 22:00

Trukmė

160 valandų

Kaina

nuo 990€ arba nuo 75€/mėn. išsimokėtinai.

Skaičiuoklė

Išsimokėjimo galimybės

Mes siūlome tiek skirtingų išsimokėjimo galimybių ir lengvatų, kad sukūrėme skaičiuoklę savo galimybes pasiskaičiuoti pačiam – visai kaip banke. 💸

CodeAcademy finansavimas

 • Nuo 50 €/mėn.

100% Užimtumo Tarnybos finansavimas

 • Užimtumo Tarnybos finansavimas leidžia persikvalifikuoti dirbantiems ir įgyti naujas kompetencijas nedirbantiems! 🚀
 • Besimokantiems studentams gali būti skiriamos UžT stipendijos, Daugiau informacijos čia.

Mokėk po sėkmingo įsidarbinimo!

 • Mėnesinis mokestis – 10% nuo Neto pajamų, su galimybe turėti mokėjimo atostogas iki 5 mėnesių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kursų grafikas yra fiksuotas, visos pamokos yra vedamos gyvai, profesionalių CodeAcademy dėstytojų, kuriems, paskaitų metu, galite užduoti klausimus, pasitikrinti namų užduotis, gauti patarimų dėl ateities projektų.

Mokslams virtualioje ervėje naudojame vieną pažangiausių bei lanksčiausių pedagoginių programų – Microsoft Teams. Kartu su Microsoft Teams turėsite prieigą prie Microsoft Office paketo nemokamai vieneriems metams.

Prisijungimai prie Studijų aplinkos studentams atsiunčiami likus 5-3 darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios į sutartyje nurodytą el. paštą.

Susisiekite su mumis!
  Atsisiųskite programą