Skaitmeninė rinkodara – Swedbank verslo klientams

Skaitmeninė rinkodara – neatsiejama sėkmingo verslo dalis ir vienas esminių įrankių, padedančių verslą auginti. Skaitmeninė rinkodara apima produktų ar paslaugų reklamavimo ir pardavimo skaitmeninėje erdvėje – internete – procesus, įgyvendinamus naudojantis tinkamai sudėliotomis strategijomis ir pagal jas parinktais skaitmeninės rinkodaros kanalais.

Teisingi skaitmeninės rinkodaros sprendimai leidžia pasiekti reikiamą auditoriją, plėsti pardavimų apimtis, formuoti reikiamą įvaizdį ir didinti žinomumą.

  • 30%
    Nuolaida Swedbank verslo klientams
  • 160
    Skaitmeninės rinkodaros kurso trukmė val.
  • Mokslai nuotoliniu būdu

Kompanijos mokėsi

Programą sudaro

Skaitmeninės rinkodaros samprata ir dalys

Dėstytojai

Mūsų dėstytojų komanda – skirtingų IT specialistų mišinys. Vieni, kaip kokie superdidvyriai 🦸, dienomis
užima Top pozicijas savo įmonėse ir vakarais atsiliepia į studentų pagalbos šauksmus, kiti – dirba kaip freelancer’iai, kasdien žongliruodami tarp klientų bei studentų. Tačiau visi jie 100% pasiruošę žiniomis ir patirtimi padėti tau! 🧑‍🎓

Rinkodara

Tomas Dambrauskas

SEO and Performance Manager @MediaCom

Rinkodara

Žilvinas Juraška

Founder @ MB Saisa, MB Reinforce Agency, MB Catch Ghosts

Programos kalendorius

Laikotarpis

10 savaičių

Laikas

kovo 21 d. - gegužės 25 d.

Trukmė

160 val.

Kaina

770€ (30% nuolaida Swedbank verslo klientams įskaičiuota)

Aplikuoti

Dažniausiai užduodami klausimai

Kursų grafikas yra fiksuotas, visos pamokos yra vedamos gyvai, profesionalių CodeAcademy dėstytojų, kuriems, paskaitų metu, galite užduoti klausimus, pasitikrinti namų užduotis, gauti patarimų dėl ateities projektų.

Mokslams virtualioje ervėje naudojame vieną pažangiausių bei lanksčiausių pedagoginių programų – Microsoft Teams. Kartu su Microsoft Teams turėsite prieigą prie Microsoft Office paketo nemokamai vieneriems metams.

Prisijungimai prie Studijų aplinkos studentams atsiunčiami likus 5-3 darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios į sutartyje nurodytą el. paštą.

Susisiekite su mumis!