Nemokami IT kompetencijų kėlimo mokymai įmonėms

Mokymuose gali dalyvauti labai mažos ir mažos įmonės iki 50 darbuotojų. Siūlome rinktis iš 4 skirtingų krypčių: JavaScript, React.js, Python ir Java programavimo. Mokymai vyks nuotoliniu būdu.

  • 3
    Lietuva Europos Sąjungoje pagal skaitmeninį raštingumą
  • 61
    Kompanijos kėlusios kvalifikaciją CodeAcademy
  • 526
    Studentai parengti darbo rinkai

Kompanijos mokėsi

Programą sudaro

Programos tikslas – apmokyti specialistus vystyti front-end sprendimus.

Suteikti teorines ir praktines žinias interaktyvioms interneto technologijoms kurti. Išmokyti taikyti funkcinį programavimą, norint atlikti dažniausius žiniatinklio vystymo darbus. Taip pat bus pateikiami populiariausių dizaino šablonų pavyzdžiai, obejektinio programavimo alternatyvos. Išmokyti konfiguruoti ir strukturizuoti darbinius projektus. Testuoti internetinę aplikaciją.

Technologijos: Webpack; Firebase

Programos kalendorius

Laikotarpis

Derinama individualiai

Laikas

Derinama individualiai

Trukmė

Minimali trukmė - 40 val.

Kaina

Mokymai yra nemokami

Aplikuoti

Dažniausiai užduodami klausimai

Kursų grafikas yra fiksuotas, visos pamokos yra vedamos gyvai, profesionalių CodeAcademy dėstytojų, kuriems, paskaitų metu, galite užduoti klausimus, pasitikrinti namų užduotis, gauti patarimų dėl ateities projektų.

Mokslams virtualioje ervėje naudojame vieną pažangiausių bei lanksčiausių pedagoginių programų – Microsoft Teams. Kartu su Microsoft Teams turėsite prieigą prie Microsoft Office paketo nemokamai vieneriems metams.

Prisijungimai prie Studijų aplinkos studentams atsiunčiami likus 5-3 darbo dienoms iki užsiėmimų pradžios į sutartyje nurodytą el. paštą.

Susisiekite su mumis!