Įtaka švietimui ir verslui

Esame lyderiaujantis Edtech partneris Lietuvoje, aktyviai dalyvaujantis valstybiniuose bei verslo projektuose nacionaliniu bei tarptautiniu lygiu.

Ką nuveikėme?

  • 3
    Lietuva Europos Sąjungoje pagal skaitmeninį raštingumą
  • 12
    Įgyvendinta valstybinių projektų per 2020-2021 m.
  • 64
    Kompanijos kėlusios kvalifikaciją CodeAcademy

Projektai

2018-2020 m. dalyvavome tarptautiniame “Digital Explorers” projekte kaip švietimo tiekėjas, kurio tikslas – tiesti skaitmeninius tiltus tarp Lietuvos ir Nigerijos. Projektas siūlė vienerių metų karjeros kelią, kurio metu Lietuvos IRT kompanijose programavimo žinias tobulino 50 jaunų Nigerijos talentų.

Per du veiklos metus buvo suteiktos IT kompetencijas daugiau nei 1000 mamų septyniose ES šalyse. Projekto tikslas – atnaujinti moterų, esančių motinystės ar vaikų priežiūros atostogose, darbo kvalifikacijos įgūdžius, taip pat – suteikti reikalingų skaitmeninių kompetencijų ar padėti pasiruošti nuosavo verslo kūrimui.

Prisidedame prie įkvepiančio projekto! Nacionalinės LGBTI organizacijos “LGL” organizuojami IT kursai, kurie padeda nesimokantiems ir ilgą laiką negalintiems susirasti darbo jaunuoliams iki 29 metų įsidarbinti IT sektoriuje.

Organizavome dizaino sprintu paremtą, tarptautinį “UX Challenge” hackatoną, kuriame į komandas suburti jaunieji savo srities profesionalai sprendė įmonių iškeltus iššūkius. Per dviejų dienų laikotarpį studentai spėjo sukurti interaktyvius prototipus, juos ištestuoti su tikrais vartotojais bei pristatyti komisijai, kuri ir išrinko laimėtojus.

Siekdami atkreipti dėmesį į spartesnės skaitmenizacijos šalies regionuose būtinybę, Lietuvos verslo konfederacija kartu su programavimo akademija “CodeAcademy” ir tarptautine valdymo konsultacijų bendrove „Civitta” vykdo skaitmeninės rinkodaros mokymus labai mažų ir mažų įmonių darbuotojams Šiaulių, Telšių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Alytaus rajonuose. Projekto metu 226 pardavimo, rinkodaros ir viešųjų ryšių specialistai turės galimybę įgyti vertingų įgūdžių ir juos pritaikyti didinant įmonių konkurencingumą.

“Kompetencijos 2” projektas kartu su “Aciety”, skirtas IT sektoriuje veikiančių įmonių darbuotojų kompetencijų kėlimui savo veiklos srityje. “Aciety” yra sparčiai auganti IT įmonių, teikiančių paslaugas ir IT produktus, paieškos sistema ir partnerių tinklas, vienijantis daugiau nei 900 Europos IT įmonių, įdarbinančių virš 65000 programuotojų.

Sėkmingai dirbame su Lietuvos Užimtumo Tarnyba nuo 2017 metų – per šį laikotarpį apmokėme daugiau nei 1000 asmenų. Asmenys kurių mokymus finansuoja UŽT gali rinktis neformalias ir formalias profesines programas, taip pat dirbdavome pameistrystės principu, kai studentui dardavį surasdavome dar prieš mokymus.

Šiuo metu vykdomas “Investuok Lietuvoje” projektas skatinantis technologinių mokslų profesionalų augimą Lietuvoje, kurio metu mes apmokome ne IRT sektoriuje dirbančius asmenius ir perkvalifikuojame juos į programuotojus. Taip pat projekto metu aktyviai bendradarbiaujame su verslu ir keliame jau esamų programuotojų kvalifikaciją.

20018m. dalyvavome Europos Sąjungos projekte „MakesMeDigital“, organizuoto kartu su Kartaginos politechnikos universitetu (Ispanija), su tikslu ruošti skaitmeninės rinkodaros specialistus.

Susisiekite su mumis!